Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Najczęściej kupowane

ALKOMAT Drager 5820 + Okulary, Kamizelka

Nowy

Alkomat Drager 5820 wyposażony został w czujnik elektrochemiczny wyprodukowany w technologii ¼”. Urządzenie pokazuje wynik na czytelnym wyświetlaczu w zakresie od 0 do 2,5 mg/l. Model 5820 posiada dwa tryby działania: aktywny i pasywny.

Więcej szczegółów

1 414,50 zł

(brutto)

O Produkcie


Alkomat Drager 5820 wyposażony został w czujnik elektrochemiczny wyprodukowany w technologii ¼”.Urządzenie pokazuje wynik na czytelnym wyświetlaczu w zakresie od 0 do 2,5 mg/l. Model 5820 posiada dwa tryby działania: aktywny i pasywny.

W standardowym trybie (aktywnym) alkomat automatycznie pobiera próbkę po osiągnięciu minimalnej objętości lub upływie określonego czasu dmuchania.
W trybie pasywnym pobór próbek przebiega bez ustnika.

Po uruchomieniu alkotest jest gotowy do użycia w ciągu około 2 sekund. Wygoda użytkowania jest zapewniona dzięki obsłudze funkcji pomiarowych przy użyciu jednego przycisku. Nawigacja za pomocą dwóch przycisków menu.

Ciekawą funkcją alkomatu jest ostrzeżenie lub dezaktywacja po upływie okresu ważności kalibracji.

W zależności od konfiguracji urządzenie posiada zgodność z wymaganiami norm EN 15964, NHTSA, FDA.

Gratis*Okulary Ochronne

Okulary ochronne DRAGER X-pect przeznaczone są do ochrony przed odpryskami i uderzeniami (45m/s). Okulary cechują się wysoką odpornością mechaniczną, zaś dzięki specjalnemu designowi gwarantują doskonałe przyleganie do twarzy oraz najwyższy komfort noszenia.

*Kamizelka odblaskowa

Kamizelka odblaskowa - Noszenie jaskrawej kamizelki odblaskowej sprawi, że będziesz bardziej widoczny w czasie spaceru, jazdy na rowerze itp. Możesz zwiększyć bezpieczeństwo drogowe swoje i innych.


Kalibracja i Serwis!Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem.
Oznacza ono że co 6 miesięcy , alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika.

Kalibracja Alkomatu w okresie 12 miesięcy jest wykonywana darmowo bez limitu jej ilości.Specyfikacja Techniczna

Pozostałe informacje
Profesjonalny Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny W ALKOTESTER.pl
dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu najwyższej jakości obsługę oraz funkcjonalność alkomatów w długim okresie. W razie problemów nasz dział techniczny udzieli Państwu możliwie dużo informacji, aby rozwiązać zaistniałe problemy.W ramach oferowanych przez nas produktów gwarantujemy: skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów wysoką jakość usług i miłą obsługę zapewniają wysoko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy, ograniczony do niezbędnego minimum czas reakcji na zgłoszone zapytania, indywidualne podejście i możliwość śledzenia postępu prac nad problemem – odnosi się tylko do reklamacji (każde zgłoszenie reklamacyjne jest rejestrowane i opatrzone unikalnym numerem) uwzględnienie potrzeb Użytkowników
Współpracując z alkotester.pl mają Państwo zawsze pewność że zostaną profesjonalnie obsłużeni.

Działalność naszej firmy można opisać w czterech słowach : szybko, wygodnie, tanio i bezpiecznie.

Rodzaj sensora : elektrochemiczny
rodzaj i liczba baterii : 1x 3V CR123A
Dokładność pomiaru : do 0,50mg/l - 0,008 mg/l
0,50mg/l 1,7% wartości pomiaru
zakres pomiaru : 0.00 - 5.00
możliwość kalibracji : tak- (wymagana co 6 miesięcy)
wymienny czujnik : tak -przez serwis
Wymaga ustnika : tak
Waga : ok. 150g
Wymiary produktu : 50/60mm x 141 mm x 31 mm

Świeżo skalibrowany i gotowy do użycia alkomat Drager 5820
Instrukcja obsługi
ustniki wielorazowego użytku 3szt.
elegancka i praktyczna walizka

Napisz opinię

ALKOMAT Drager 5820 + Okulary, Kamizelka

ALKOMAT Drager 5820 + Okulary, Kamizelka

Alkomat Drager 5820 wyposażony został w czujnik elektrochemiczny wyprodukowany w technologii ¼”. Urządzenie pokazuje wynik na czytelnym wyświetlaczu w zakresie od 0 do 2,5 mg/l. Model 5820 posiada dwa tryby działania: aktywny i pasywny.

Napisz opinię
Kup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.