Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Rodzinka na potrójnym gazie

Rodzinka na potrójnym gazie

(grafika: Richard Lewis (CC))

Niezwykła rodzinna saga w Canterbury (Nowa Zelandia) rozpoczęła się w sobotę o 12.15 w nocy, kiedy to 15-letni chłopak został zatrzymany i aresztowany za jazdę po pijanemu na autostradzie nr 1 w pobliżu Pareory.

Wydmuchał on trzy i pół razy więcej niż limit dla młodzieży. Nastolatek został zabrany na komendę policji w Timaru, dokąd to wezwana została jego matka do odebrania młodzieńca. Jednakże po drodze, około 2.15 w nocy, została ona sama zatrzymana i aresztowana za… jazdę po pijanu. Matka przekroczyła limit dla dorosłych prawie dwukrotnie.

 

Ale to nie koniec.

 

Kobieta z posterunku zadzwoniła po swojego partnera, aby ten przyszedł z pomoca odbierając ją wraz z zatrzymanym wcześniej synem. Po drodze na komisariat, około 3 nad ranem także on został zatrzymany i aresztowany. Za co? Oczywiście za jazdę pod wpływem alkoholu.

 

Niezwykły rodzinny hattrick z antypodów.

Grafiki:

Źródła:

 

 

Zostaw odpowiedź

* Nazwa użytkownika:
* E-mail: (Nie zostanie opublikowany)
   Strona internetowa: (URL strony musi zawierać http://)
* Komentarz:
Typ koduKup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.