Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

PROMILER na Targach Piwnych

PROMILER na Targach Piwnych

PROMILER na Targach Piwnych

Po raz kolejny alkomaty PROMILER "zabezpieczać" będą Targi Piwne w Poznaniu.

Poznańskie Targi Piwne to święto każdego pasjonata piwa i piwowarstwa - zarówno tego domowego jak i rzemieślniczego. W tym roku nasze stoisko PROMILER-a, w firmowych czarno-białych barwach, znajdować się będzie w Hali 3, na miejscu 50. To tuż przy przejściu do sekcji z jedzeniem na równoległym wydarzeniu Street Food Spot.

Na naszym stoisku zapoznać się będzie można z alkomatami z naszej oferty lub też się nimi bezpłatnie zbadać. Do dyspozycji alkomaty osobiste, alkomaty przesiewowe (np. PROMILER iBlow używany przez polską Policję) i ogólnodostępne alkomaty barowe - dostępne także przy wyjściu z terenu targów. Mało tego. Na tragach będzie można kupić alkomat lub pozostawić posiadany do niezbędnej, okresowej kalibracji (po usłudze zostanie odesłany).
Zapraszamy Państwa do nas podczas imprezy i tuż przed wyjściem z targów na bezpłatne badanie alkomatem.

Poznańskie Targi Piwne, 15-16 listopada (piątek – sobota) 2019 roku. Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hala 3, stoisko 50. Do zobaczenia!

`Kup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.