Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Mieszkańcy Prudnika mogą przebadać się za darmo na komendzie

Mieszkańcy Prudnika mogą przebadać się za darmo na komendzie

Kolejny alkomat AL 4000 trafił do rąk policji, tym razem w Prudniku, w województwie opolskim. Urządzenie ufundowane przez gminę ma służyć prudnickim kierowcom do badania poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Urządzenie marki PROMILER jest w pełni samoobsługowe, nie wymaga asysty policjanta. AL 4000 przeprowadza badanego przez test podając komunikaty dźwiękowe oraz wyświetlając kolejne kroki na ekranie LCD, stąd każdy jest w stanie wykonać badanie samodzielnie. Do badania stosuje się jednorazowe słomki, które pobiera się z pojemnika. Nie ma prostszego sposobu na przeprowadzenie testu wykrywającego stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu!

Ogólnodostępne alkomaty stacjonarne AL 4000 zagościły już w setkach komend. Urządzenie przekazywane są policjantom przez rodzime gminy.

Źródło: http://www.nto.pl/wiadomosci/prudnik/a/sprawdz-czy-jestes-nietrzezwy-samoobslugowy-alkomat-dla-kierowcow-w-prudniku,12078002/

Sprawdź cenę alkomatu AL 4000!

1Komentarze

  • Avatar
   Tomek
   maj 15, 2017

   W końcu będzie można się przebadać w Prudniku!

Zostaw odpowiedź

* Nazwa użytkownika:
* E-mail: (Nie zostanie opublikowany)
   Strona internetowa: (URL strony musi zawierać http://)
* Komentarz:
Typ koduKup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.