Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Najczęściej kupowane

Alkomat przesiewowy AF-100S

Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie

Uwaga: ostatnie sztuki!


995,00 zł

(brutto)

Path: > > Alkomat przesiewowy AF-100S

o_produkcie.png

Alkomat marki AlcoFind jest przeznaczony do masowych badań przesiewowych. AF-100 S to wysokiej klasy urządzenie pomiarowe niezastąpione w sytuacjach, gdzie nie jest istotny dokładny wynik pomiaru, ale szybka informacja o tym czy alkohol występuje w wydychanym powietrzu i w jakim zakresie mieści się jego stężenie.

Alkomat przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. AF-100S świetnie sprawdzi się bowiem w służbach mundurowych, dużych zakładach pracy, przy organizacji imprez masowych. Szereg dodatkowych funkcji alkomatu sprawia, że jest łatwiejszy w obsłudze i bardziej przyjazny użytkownikowi. AF-100 S to idealne urządzenie pomiarowe dla Policji, służb mundurowych czy też zakładów pracy, gdzie trzeźwość pracowników musi być kontrolowana za pomocą szybkiego testu.

Bardzo dużą dokładność pomiaru AF-100S zawdzięcza czujnikowi elektrochemicznemu. Z powodu dużych rozmiarów sensora, alkomat wyróżnia się wyjątkową precyzją i czułością na opary alkoholu. Badanie zachodzi bez kontaktowo, tzn. bez konieczności zastosowania ustników. Pomiar jest bardzo szybki – trwa zaledwie około 1 sekundy. Urządzenie posiada kolorowe diody LED, które informują o orientacyjnym stężeniu alkoholu w wydychanym powietrzu. Ciągła praca alkomatu daje możliwość przebadania ponad pół tysiąca osób w ciągu godziny.
alkomat-dxp-600-kalibracje-bez-limitu-12

gratis.png

  • Skalibrowany i gotowy do użycia alkomat AF-100S,
  • Akumulator jonowo-litowy,
  • Instrukcja użytkownika i karta serwisowa w języku polskim,

gratis.png
Czujnik alkomatu, nawet nie używanego, ulega samoistnemu zużyciu. Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem.Oznacza ono że co około 12 miesięcy alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika.
Każdy wysyłany alkomat jest kalibrowany przed wysyłką i otrzymuje świadectwo kalibracji.


 

http://dev.alkotester.pl/grafiki/12_miesiecy.png

spec.png11 Inne produkty w tej samej kategorii:
Kup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.