Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Najczęściej kupowane

Alkomat DMC FC20

ALKOMAT ALP-1 Zobacz powiększone

Dostępny na zamówienie

3 899,00 zł

(brutto)

o_produkcie.png


Zestaw DMC FC20 to profesjonalny set dzięki któremu przeprowadzanie pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu i dokumentowanie wyników nigdy nie było łatwiejsze. W zestawie znajduje się alkomat FC20, drukarka termalna wraz z odpowiednim papierem, a także klawiaturę.


Dzięki klawiaturze zapis danych i wprowadzanie poleceń do alkomatu jest jeszcze łatwiejsze. Klawiatura umożliwia szybkie poruszanie się w menu a także natychmiastowe wykonywanie poleceń wprowadzanych do FC20.


Istnieje możliwość zakupu rozszerzonego zestawu DMC FC20 Kit, w którym oprócz zachowania wszystkich funkcji alkomatu dodano ochronę hasłem, szereg zaawansowanych funkcji blokady i dodatkową pamięć wewnętrzną. Ponadto, istnieje możliwość podłączenia urządzeń zewnętrznych i wprowadzenia danych.

DMC FC20 ma możliwość pracy w trzech trybach: automatycznym, ręcznym i pasywnym (bezkontaktowym). Dodatkowo posiada funkcje zapamiętywania 500 ostatnio wykonanych pomiarów. Bardzo istotna jest funkcja klawiatury, która pozwala nie tylko na wprowadzenie danych osoby badanej, ale też takich informacji, jak: data, miejsce testu. Wprowadzone przez użytkownika dane wraz z wynikami badania mogą być wydrukowane drukarką termiczną, uderzeniową lub też bezpośrednio poprzez połączenie do komputera (oprogramowanie DataTrak®).
  alkomat-alp-1-zestaw-promiler-gwarancja- 


gratis.png


Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem.
Oznacza ono że co około 12 miesięcy alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika.
                                            

specyfikacja_alp1.png

pozostale_info.png

Profesjonalny Serwis gwarancyjny

i pogwarancyjny

 

W ALKOTESTER.pl dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu najwyższej jakości obsługę oraz funkcjonalność alkomatów w długim okresie.
W razie problemów nasz dział techniczny udzieli Państwu możliwie dużo informacji, aby rozwiązać zaistniałe problemy.W ramach oferowanych przez nas produktów gwarantujemy:
  • skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów

  • wysoką jakość usług i miłą obsługę zapewniają wysoko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy,

  • ograniczony do niezbędnego minimum czas reakcji na zgłoszone zapytania,

  • indywidualne podejście i możliwość śledzenia postępu prac nad problemem – odnosi się tylko do reklamacji (każde zgłoszenie reklamacyjne jest rejestrowane i opatrzone unikalnym numerem)

  • uwzględnienie potrzeb Użytkowników

                                                        

                                                                                                
                                    logo_serwis.png                                   
 

Współpracując z alkotester.pl mają Państwo zawsze pewność że zostaną profesjonalnie obsłużeni.

Działalność naszej firmy można opisać w czterech słowach : szybko, wygodnie, tanio i bezpiecznie.

`Kup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.