Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Najczęściej kupowane

ALKOMAT Drager 3820 + okulary, kamielka

1 016,00 zł

(brutto)

O Produkcie


Alkomat 3820 marki Drager jest wyposażony w czujnik elektrochemiczny wykorzystujący technologię ¼”. Urządzenie gotowe jest do użycia już około cztery sekundy po włączeniu.

Alkomat pokazuje wyniki w zakresie od zera do pięciu promili. Urządzenie wymaga stosowania jednorazowych ustników. Założony ustnik jest dodatkowo chroniony przez pokrywę. Alkomat drager posiada dodatkowe funkcje podnoszące wygodę użytkowania: pamięć ostatnich 10 wyników pomiarów, sygnały dźwiękowe, wbudowany zegar, który ułatwia kontrolę czasu między kolejnymi kalibracjami.

Darger 3820 jest wyjątkowo łatwy w użytkowaniu: wszystkie funkcje pomiarowe oraz opcje menu obsługuje się za pomocą jednego przycisku.

W zależności od konfiguracji alkomat posiada zgodność z wymogami norm europejskich: EN 16280, EN 15964 oraz światowych: NHTSA, FDA.Zawartość Zestawu
Gratis*Okulary Ochronne

Okulary ochronne DRAGER X-pect przeznaczone są do ochrony przed odpryskami i uderzeniami (45m/s).  Okulary cechują się wysoką odpornością mechaniczną, zaś dzięki specjalnemu designowi gwarantują doskonałe przyleganie do twarzy oraz najwyższy komfort noszenia.

*Kamizelka odblaskowa

Kamizelka odblaskowa - Noszenie jaskrawej kamizelki odblaskowej sprawi, że będziesz bardziej widoczny w czasie spaceru, jazdy na rowerze itp. Możesz zwiększyć bezpieczeństwo drogowe swoje i innych.


Kalibracja i Serwis!Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem.
Oznacza ono że co 12 miesięcy , alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika.

Kalibracja Alkomatu w okresie 12 miesięcy jest wykonywana darmowo bez limitu jej ilości.Specyfikacja Techniczna

Pozostałe informacje
Profesjonalny Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny W ALKOTESTER.pl
dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu najwyższej jakości obsługę oraz funkcjonalność alkomatów w długim okresie. W razie problemów nasz dział techniczny udzieli Państwu możliwie dużo informacji, aby rozwiązać zaistniałe problemy.W ramach oferowanych przez nas produktów gwarantujemy: skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów wysoką jakość usług i miłą obsługę zapewniają wysoko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy, ograniczony do niezbędnego minimum czas reakcji na zgłoszone zapytania, indywidualne podejście i możliwość śledzenia postępu prac nad problemem – odnosi się tylko do reklamacji (każde zgłoszenie reklamacyjne jest rejestrowane i opatrzone unikalnym numerem) uwzględnienie potrzeb Użytkowników
Współpracując z alkotester.pl mają Państwo zawsze pewność że zostaną profesjonalnie obsłużeni.

Działalność naszej firmy można opisać w czterech słowach : szybko, wygodnie, tanio i bezpiecznie.
Rodzaj sensora : elektrochemiczny
rodzaj i liczba baterii : 1x 3V CR123A/td>
Dokładność pomiaru : do 0,50mg/l - 0,008 mg/l ≥0,50mg/l 1,7% wartości pomiaru
zakres pomiaru : tak
Precyzja pomiaru : 0.00 - 5.00‰
możliwość kalibracji : tak- (wymagana co 12 miesięcy)
wymienny czujnik : tak -przez serwis
Wymaga ustnika : tak
Waga : ok. 130g
Wymiary produktu : 50mm x 133 mm x 29 mm

Świeżo skalibrowany i gotowy do użycia alkomat Drager 3820
Instrukcja skrócona
Etui na alkomat
ustniki wielorazowego użytku 3szt.
pudełko kartonowe

Path: > > ALKOMAT Drager 3820 + okulary, kamielka

17 Inne produkty w tej samej kategorii:

`Kup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.