Kup Taniej

Zapisz się na nasz newsletter!

W prezencie otrzymasz bon rabatowy na kwotę 20 zł przy zamówieniu za minimum 100 zł!*

 
Prestashop Modules
  • • od ponad 15 lat nr 1 na rynku • największy serwis alkomatów w Europie • 5 lat gwarancji na wszystkie alkomaty elektrochemiczne • najbardziej utytułowana marka alkomatów
  • • od ponad 15 lat nr 1 na rynku • największy serwis alkomatów w Europie • 5 lat gwarancji na wszystkie alkomaty elektrochemiczne • najbardziej utytułowana marka alkomatów

Alkomat DXP 600 + Zestaw Bezpieczeństwa

Nowy

http://www.old.alkotester.pl/strona/sensor_polprzewodnikowy.png

199,00 zł

(brutto)

O Produkcie


Poręczny alkomat do użytku osobistego.


DXP 600 jest alkomatem dedykowanym użytkownikom indywidualnym, ze względu na brak trybu szybkiego, który jest niezbędny w alkomatach profesjonalnych (przeznaczonych dla firm). Ten nieduży alkomat złożony jest z czułego sensora półprzewodnikowego najnowszej generacji oraz lekkiej i wytrzymałej obudowy. Czytelny wyświetlacz cyfrowy wskazuje wynik z dokładnością do 0.01% w szerokim zakresie od zera do czterech promili.

Dużą precyzję alkomat uzyskuje dzięki dokładnemu i stabilnemu czujnikowi półprzewodnikowemu najnowszej generacji, który został przystosowany specjalnie do tego modelu. Sensor zapewnia powtarzalność pomiarów.

Alkomat występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: elegancka czerń i energetyczna zieleń.

Urządzenie marki PROMILER posiada różne dodatkowe funkcjonalności. Jednym z najbardziej użytecznych modułów jest zapamiętywanie całkowitej ilości wykonanych testów. Dzięki takiemu udogodnieniu użytkownik z łatwością orientuje się, kiedy należy alkomat poddać kalibracji.


Kalibracja zalecana jest co 6 miesięcy lub co 300 testów.Zawartość Zestawu


GRATIS!
* Zestaw Bezpieczeństwa   to niezbędnik każdego kierowcy! Widoczność na drodze zapewni zarówno odblaskowa kamizelka PROMILER, spełniająca normy bezpieczeństwa UE, jak i uniwersalna opaska odblaskowa.

Obowiązek posiadania kamizelki odblaskowej wprowadzono w wielu krajach Unii Europejskiej, m.in. we Włoszech, Austrii, Hiszpanii czy Portugalii. W zestawie bezpieczeństwa znajdują się również ustniki jednorazowe.

Opakowanie zawiera 100 sztuk higienicznie pakowanych ustników jednorazowego użytku, które spełniają rygorystyczne normy PZH. Ustniki zapewniają higieniczne wykonanie testu przez kilka kolejnych osób, co jest szczególnie ważne podczas wyjazdów integracyjnych, wakacji spędzanych wraz ze znajomymi i rodziną lub po prostu w każdej sytuacji, kiedy z alkomatu na co dzień korzysta więcej osób.

Kalibracja i Serwis!
Czujnik alkomatu, nawet nie używanego, ulega samoistnemu zużyciu. Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono że co około 6 miesięcy lub 300 pomiarów  alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika.  O konieczności kalibracji świadczą komunikaty CAL, SEN oraz wyniki zdecydowanie odbiegające od rzeczywistości - np. 0,5‰ mimo braku spożycia alkoholu.Specyfikacja Techniczna

Pozostałe informacje
Profesjonalny Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny W ALKOTESTER.pl
dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu najwyższej jakości obsługę oraz funkcjonalność alkomatów w długim okresie. W razie problemów nasz dział techniczny udzieli Państwu możliwie dużo informacji, aby rozwiązać zaistniałe problemy.W ramach oferowanych przez nas produktów gwarantujemy: skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów wysoką jakość usług i miłą obsługę zapewniają wysoko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy, ograniczony do niezbędnego minimum czas reakcji na zgłoszone zapytania, indywidualne podejście i możliwość śledzenia postępu prac nad problemem – odnosi się tylko do reklamacji (każde zgłoszenie reklamacyjne jest rejestrowane i opatrzone unikalnym numerem) uwzględnienie potrzeb Użytkowników
Współpracując z alkotester.pl mają Państwo zawsze pewność że zostaną profesjonalnie obsłużeni.

Działalność naszej firmy można opisać w czterech słowach : szybko, wygodnie, tanio i bezpiecznie.

Rodzaj i liczba baterii : 2x AAA 1.5V Alkaliczne
Możliwość kalibracji : tak
Precyzja pomiaru : +/-0.1  przy 0.5‰ w 25°C
Wymienny czujnik : tak/tylko serwis
Rodzaj sensora : półprzewodnikowy
Wymaga ustnika : nie/zalecany
Waga netto : 98g
Wymiary produktu : 105x50x18 mm
Zakres pomiaru : 0.00 -4.00 ‰

Świeżo skalibrowany i gotowy do użycia alkomat DXP 600
Instrukcja w Języku Polskim
Pudełko kartonowe
Zestaw baterii alkalicznych - 2szt. AA
ustniki wielorazowego użytku 2 szt.

Oceń 
alkomat OK

Polecam warto!

Oceń 
POLECAM

Zgodnie z opisem, spełnia moje oczekiwania.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Alkomat  DXP 600 + Zestaw Bezpieczeństwa

Alkomat DXP 600 + Zestaw Bezpieczeństwa

http://www.old.alkotester.pl/strona/sensor_polprzewodnikowy.png

Napisz opinię

Path: > > > Alkomat DXP 600 + Zestaw Bezpieczeństwa

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: