Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Najczęściej kupowane

Alkomat AL 4000 metalowa obudowa

Alkomat AL 4000 Zobacz powiększone

2 590,00 zł

(brutto)


Precyzja badania w miejscach publicznychAlkomat AL 4000 sprawdza się idealnie w lokalach z branży gastronomicznej i hotelarskiej. Urządzenie cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród właścicieli barów, restauracji, hoteli, ale też znajduje zastosowanie w zakładach pracy i stacjach benzynowych.

Niezawodność tego modelu została doceniona również przez służby mundurowe. PROMILER AL 4000 to najczęściej spotykany na komendach alkomat stacjonarny. Urządzenie jest samoobsługowe, co jest niezwykle istotne przy montażu w przestrzeni publicznej.

Dwie metody uruchamiania


Producent przewidział dwa sposoby uruchamiania alkomatu: przez wrzucenie monety lub za pomocą przycisku. W zależności od przeznaczenia urządzenia możemy dostosować sposób włączania.

Do celów komercyjnych stosuje się AL 4000 z zamontowanym wrzutem monet.Natomiast, gdy chcemy, aby alkomat był ogólnodostępny, a pomiar bezpłatny (np. w komendach Policji) to stosuje się aktywację poprzez przycisk. Ustawienia dostępu do alkomatu są predefiniowane na życzenie klienta przed sprzedażą.Wbudowany mikrokomputer pomiarowyAlkomat jest precyzyjnym urządzeniem pomiarowym wskazującym zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Za dokładność pomiaru odpowiadają wysokiej jakości podzespoły. Badanie AL 4000 dokonuje mikrokomputer, natomiast dokładny wynik wyświetlany jest na wyświetlaczu LCD.

Dodatkowo po badaniu alkomat informuje nas kolorami „emotikonek” o tym, czy możemy prowadzić pojazd: czerwona, żółta, zielona.
W alkomacie zastosowano technologię elektrochemiczną, która gwarantuje zarówno precyzję pomiaru, jak i stabilność działania urządzenia. W AL 4000 zastosowano funkcję automatycznej samokontroli prawidłowości działania oraz system informowania o potrzebie kalibracji.

Dwa rodzaje obudowy


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów producent daje możliwość wyboru spośród dwóch rodzajów obudów: plastikowej oraz metalowej.

Wersja plastikowa AL 4000 posiada wbudowany pojemnik na słomki, co jest szczególnie istotne dla zachowania higieny i wygody badania. W ofercie posiadamy też wersję alkomatu AL4000 z metalową obudową i zewnętrznym pojemnikiem dostępnym w naszym sklepie (pojemnik nie znajduje się w zestawie).Wrzutnik monet dostosowany do wymagań


Alkomat na monety? Po dokonaniu zakupu AL 4000 można z łatwością dostosować średnicę akceptowanej monety czy też ich liczbę potrzebną do aktywacji urządzenia.

Wlot monet można regulować w zależności od preferencji klienta. Monety, które obsługuje alkomat AL 4000 to: 1 zł, 2 zł, 5 zł oraz 1 euro. Wlotu monet alkomatu nie można dostosować do rubli.

Akcesoria

Istnieje możliwość rozbudowania alkomatu AL 4000 o dodatkowe akcesoria:

- estetyczny stojak – zapewni stabilne umocowanie alkomatu wszędzie tam, gdzie nie jest możliwy montaż alkomatu na ścianie; złożony z metalowej konstrukcji oraz ciężkiej podstawy;

- pojemnik na słomki – wykonany z trwałego malowanego proszkowo metalu z dolnym wylotem-podajnikiem na słomkę;


- dodatkowe słomki – oferujemy zakup słomek pakowanych po 500 szt.; każda słomka jest owinięta w papierową osłonkę gwarantującą przeprowadzenie badania w higienicznych warunkach.Budowa AL40001. Otwór pomiarowy ( miejsce na słomkę )
2. W rzutnik monet
3. zamek
4. Czytelny wyświetlacz w języku polskim

5. Komunikaty w postaci podświetlanych grafik


Specyfikacja Techniczna


Zestaw Zawiera


1. Skalibrowany i gotowy do użycia alkomat al 4000 ( wersja metalowa)
2. Instrukcja obsługi w języku polskim
3. 500szt ustników jednorazowychAż 5 Lat GwarancjiO najwyższej jakości naszych urządzeń przekonało się już wielu Klientów - w tym służby mundurowe. Przez ponad 10 lat w branży alkomatów dowiedliśmy że handlujemy tylko profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi.

Tylko najlepsze i najwyższej jakości urządzenia zyskują u nas PRZEDŁUŻONA GWARANCJĘ AŻ DO 5 LAT!Kalibracja w profesjonalnym serwisie alkomatów
Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono że co około 12 miesięcy lub 1500 pomiarów, alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika. O konieczności kalibracji świadczą komunikaty oraz wyniki zdecydowanie odbiegające od rzeczywistości - np. 0,5‰ mimo braku spożycia alkoholu.

Każdy wysyłany alkomat jest kalibrowany przed wysyłką i otrzymuje świadectwo kalibracji.
rodzaj sensora: : elektrochemiczny
zakres i dokładność prezentowanego pomiaru:
: 0.00 - 5.00 ‰ z dokładnością do 0.01 ‰
precyzja pomiaru: : +/- 0.05‰ BAC przy 1‰ BAC
kalibracja: : tak, co 1500 pomiarów co 12 m-cy
wymienny czujnik: : tak
wymaga ustnika: : tak
rodzaj i liczba baterii: : zasilanie sieciowe
waga netto: : 5,85 kg
wymiary produktu (szer/wys/gł): : 250 x 410 x 150 mm

Skalibrowany i gotowy do użycia alkomat al 4000 ( wersja metalowa)
Instrukcja obsługi w języku polskim
500szt ustników jednorazowych

Path: > > Alkomat AL 4000 metalowa obudowa

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 Inne produkty w tej samej kategorii:

`Kup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.