Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Najczęściej kupowane

Alkomat Blokujący Zapłon Drager Interlock 5000

Alkomat Blokujący Zapłon Drager Interlock 5000 Zobacz powiększone

Dostępny na zamówienie

4 722,00 zł

(brutto)

Path: > > Alkomat Blokujący Zapłon Drager Interlock 5000

o_produkcie.png

Drager Interlock 5000 to system blokujący uruchomienie silnika samochodu przez osobę nietrzeźwą. Urządzenie marki Drager to wysokiej jakości alkomat połączony z blokadą zapłonu. Interlock składa się z dwóch elementów: urządzenia pomiarowego do badania stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu oraz jednostki sterującej. To inteligentne urządzenie wzywa kierowcę do wykonania badania poprzez wydech powietrza zanim ten uruchomi silnik. Po wykryciu alkoholu w wydychanej próbce alkomat uniemożliwia rozruch silnika.

Blokada alkoholowa Interlock 5000 otrzymała oznaczenie E1 i spełnia wszelkie wymogi normy europejskiej EN 50436-2, która jest wyznacznikiem w zakresie zastosowania blokad alkoholowych w wielu krajach świata.


Czujnik elektrochemiczny urządzenia Interlock 5000 jest przeznaczony specjalnie do pomiaru alkoholu. Urządzenie zostało wyposażone w najnowszy sensor elektrochemiczny, który nie jest podatny na zakłócenia (picie, jedzenie, palenie tytoniu, inne substancje), dzięki czemu wyniki nie są zafałszowane przez inne wydychane substancje. Obsługa urządzenia jest intuicyjna i odbywa się za pośrednictwem dwóch przycisków. Urządzenie wyróżnia się ciekawym wyglądem. Ustnik mocowany jest na tylnej ściance, co sprawia że Interlock 5000 nie wygląda jak typowa blokada alkoholowa.


Dodatkowo, blokada firmy Drager przechowuje ważne dane w jednostce sterującej: informacje o oddaniu lub odmowie oddania próbki oddechu, informacje o stężeniu alkoholu, dane o uruchomieni i zatrzymaniu silnika. Urządzenie odnotowuje również wszystkie ewentualne próby manipulacji i oszukania blokady. Dane są zabezpieczone, gdyż do ich odczytu potrzebne są określone uprawnienia dostępu, sprzęt i specjalne oprogramowanie.

  alkomat-blokujacy-zaplon-drager-interloc 

gratis.png

Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono że co około 12 miesięcy ( w zależności od ilości testów)  alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika.


logo_serwis.png

                                                                            

 specyfikacja_interlock5000.png

pozostale_info.png

Profesjonalny Serwis gwarancyjny

i pogwarancyjny

 

W ALKOTESTER.pl dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu najwyższej jakości obsługę oraz funkcjonalność alkomatów w długim okresie.
W razie problemów nasz dział techniczny udzieli Państwu możliwie dużo informacji, aby rozwiązać zaistniałe problemy.W ramach oferowanych przez nas produktów gwarantujemy:
  • skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów

  • wysoką jakość usług i miłą obsługę zapewniają wysoko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy,

  • ograniczony do niezbędnego minimum czas reakcji na zgłoszone zapytania,

  • indywidualne podejście i możliwość śledzenia postępu prac nad problemem – odnosi się tylko do reklamacji (każde zgłoszenie reklamacyjne jest rejestrowane i opatrzone unikalnym numerem)

  • uwzględnienie potrzeb Użytkowników

                                                        

                                                                                                
                                    logo_serwis.png                                   
 

Współpracując z alkotester.pl mają Państwo zawsze pewność że zostaną profesjonalnie obsłużeni.

Działalność naszej firmy można opisać w czterech słowach : szybko, wygodnie, tanio i bezpiecznie.

Akcesoria

6 Inne produkty w tej samej kategorii:

`Kup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.