Alkomat Blokujący Zapłon Drager Interlock 5000

Alkomat Blokujący Zapłon Drager Interlock 5000


5 073,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

 

Delivery policy (edit with Customer reassurance module)

 

Return policy (edit with Customer reassurance module)

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)


Dräger Interlock® 5000

Drager Interlock 5000 to system blokujący uruchomienie silnika samochodu przez osobę nietrzeźwą. Urządzenie marki Drager to wysokiej jakości alkomat połączony z blokadą zapłonu. Interlock składa się z dwóch elementów: urządzenia pomiarowego do badania stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu oraz jednostki sterującej. To inteligentne urządzenie wzywa kierowcę do wykonania badania poprzez wydech powietrza zanim ten uruchomi silnik. Po wykryciu alkoholu w wydychanej próbce alkomat uniemożliwia rozruch silnika.

Blokada alkoholowa Interlock 5000 otrzymała oznaczenie E1 i spełnia wszelkie wymogi normy europejskiej EN 50436-2, która jest wyznacznikiem w zakresie zastosowania blokad alkoholowych w wielu krajach świata.

Czujnik elektrochemiczny urządzenia Interlock 5000 jest przeznaczony specjalnie do pomiaru alkoholu. Urządzenie zostało wyposażone w najnowszy sensor elektrochemiczny, który nie jest podatny na zakłócenia (picie, jedzenie, palenie tytoniu, inne substancje), dzięki czemu wyniki nie są zafałszowane przez inne wydychane substancje. Obsługa urządzenia jest intuicyjna i odbywa się za pośrednictwem dwóch przycisków. Urządzenie wyróżnia się ciekawym wyglądem. Ustnik mocowany jest na tylnej ściance, co sprawia że Interlock 5000 nie wygląda jak typowa blokada alkoholowa.

Dodatkowo, blokada firmy Drager przechowuje ważne dane w jednostce sterującej: informacje o oddaniu lub odmowie oddania próbki oddechu, informacje o stężeniu alkoholu, dane o uruchomieni i zatrzymaniu silnika. Urządzenie odnotowuje również wszystkie ewentualne próby manipulacji i oszukania blokady. Dane są zabezpieczone, gdyż do ich odczytu potrzebne są określone uprawnienia dostępu, sprzęt i specjalne oprogramowanie.

Zakres Temperatur pracy - 40˚C ~ 85˚C
Czas przygotowania do pracy w temperaturze 20°C 4s.
Czas przygotowania do pracy w temperaturze 0°C 15 s.
Czas przygotowania do pracy w temperaturze -20° C 60 s.
Wymagany Ustnik TAK
Liczba ustników w zestawie 3
możliowść korzystania z blokady jako alkomatu NIE
wsparcie serwisowe Cała Europa
kalibracja co 12 miesięcy
trwałość czujnika Min 4 lata
zalety i przeznaczenie Najwyższej jakości blokada dla firm transportowych, zabezpieczenie maszyn, itp. Zapewnione szybkie wsparcie serwisowe w całej Europe. Wytrzymały czujnik oznacza niskie koszty serwisu przez wiele lat.
wyświetlany wynik * PASS/FAIL
Spełnia normy EN dla blokad PN-EN 50436-2:2014 (tylko montaż dobrowolny)
Obejście blokady podczas usterki ** Call center udostępnia jednorazowy kod odblokowania bez wykonywania testu.
czas trwania warunkowego odblokowania urządzenia 24h*** (czas na dojazd do serwisu, później urządzenie zablokowane).
możliowść wykonania kolejnego pomiaru z funkcji menu TAK
możliowść podłączenia dodatkowych przyrządów NIE
dodatkowe przyrządy montowane do alkomatu -
dodatkowe przyrządy controlboxa sprawdzanie stanu akumulatora, alarm dźwiękowy, możliwość podłączenia klaksonu, uruchamianie alkomatu po otworzeniu drzwi
zasilanie Z instalacji pojazdu 12V/24V
* PASS/FAIL – Co do zasady blokada informuje wyłącznie o możliwości uruchomienia pojazdu (PASS) lub o zablokowaniu ze względu na wykryty alkohol (FAIL). Różne urządzenia mogą mieć różne treści dla tych komunikatów.
** Po warunkowym odblokowaniu urządzenia przez call center, alkomat musi ponownie trafić na serwis w ciągu trwania czasu odblokowania.
Warunkowo odblokowane urządzenie, które nie zostało poddane serwisowi zostaje zablokowane, a pojazd unieruchomiony do czasu wykonania serwisu.
*** W czasie warunkowego odblokowania pojazd może być uruchamiany bez wykonywania testów. Po upływie tego czasu pojazd nie będzie mógł być uruchomiony ponownie do chwili wykonania serwisu blokady
Blokadę alkoholową Drager interlock 5000 możemy zamontować u naszych autoryzowanych partnerów serwisowych. W celu uzgodnienia szczegółów zapraszamy do kontaktu. Ceny montażu uzależnione są od modelu samochodu.

OPINIE

Opinie

Może Cię zainteresować również

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się