Alkomat Blokujący Zapłon Drager Interlock 7000


5 572,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

 

Delivery policy (edit with Customer reassurance module)

 

Return policy (edit with Customer reassurance module)

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)


Dräger Interlock® 7000


Dräger Interlock® 7000 to immobilizer reagujący na alkohol w wydychanym powietrzu. Jeżeli kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu, po wykonaniu pomiaru immobilizer uniemożliwia uruchomienie silnika. Urządzenie Interlock® 7000 jest bardzo szybko gotowe do pracy. Zależnie od preferencji klienta urządzenie może być dodatkowo wyposażone w kamerę i/lub moduł GPRS.


Urządzenie Interlock 7000 składa się z dwóch elementów: części ręcznej i jednostki sterującej. W części ręcznej analizowana jest próbka powietrza. Jednostka sterująca ma za zadanie zablokować lub odblokować przekaźnik rozruchowy. Po włączeniu zapłonu przez kierowcę interlock wzywa do wykonania badania oddechowego. W razie wykrycia zawartości alkoholu przekraczającej dopuszczalną wartość urządzenie w niezawodny sposób uniemożliwia uruchomienie silnika. Immobilizer przyczynia się do systematycznego wykluczania zagrożeń powodowanych podczas jazdy po pijanemu i uniemożliwia jazdę pod wpływem alkoholu. Opcjonalnie Interlock 7000 można wyposażyć w GPRS i kamerę.

Interlock 7000 przechowuje wszystkie ważne zdarzenia takie, jak oddanie lub odmowa oddania próbki oddechu, zmierzone stężenie alkoholu, uruchomienia i zatrzymania silnika oraz ewentualne próby manipulacji. Transmisja danych z jednostki sterującej do komputera PC wysyłana jest przez złącze podczerwieni lub bluetooth. Funkcje pamięci pomiarów daje możliwość przechowywania i archiwizowania wyników, co ma ogromne znaczenie podczas wyposażania w blokadę alkoholową firmowej floty. Oprogramowanie Interlocka daje zatem pełną wiedzę i kontrolę nad tym, co dzieje się w aucie.

Inne funkcjonalności:

- tryby pomiaru: klasyczny i dmuchaj / wciągnij / dmuchaj,

- możliwość podłączenia urządzeń dźwiękowych (np. klakson),

- harmonogram pracy - np. uniemożliwiający uruchomienie pojazdu w niedziele, lub możliwość uruchomienia pojazdu bez wykonywania pomiaru w określone dni/godziny,

- możliwość ustawienia konieczności wykonania pomiarów kontrolnych w trakcie jazdy.

Zastosowanie Interlock 7000

Blokada alkoholowa Interlock 7000 spełnia wymagania polskiego prawa dotyczące urządzeń montowanych w pojazdach na podstawie wyroku sądu. Spełnia normy wymagane przez polskie prawo w przypadku montażu przymusowego: PN-EN 50436-1:2014 (offender), PN-EN 50436-2:2014.

Najwyższej jakości blokada dla firm transportowych, zabezpieczenie maszyn, itp. Wytrzymały czujnik oznacza niskie koszty serwisu przez wiele lat.

Zapewnione szybkie wsparcie serwisowe w całej Europie.

Zakres Temperatur pracy - 40˚C ~ 85˚C
Czas przygotowania do pracy w temperaturze 20°C 4s.
Czas przygotowania do pracy w temperaturze 0°C 4s.
Czas przygotowania do pracy w temperaturze -20° C 60 s.
Wymagany Ustnik TAK
Liczba ustników w zestawie 3
możliowść korzystania z blokady jako alkomatu NIE
wsparcie serwisowe Cała Europa
kalibracja co 12 miesięcy
trwałość czujnika Min 4 lata
zalety i przeznaczenie Najwyższej jakości blokada dla firm oraz osób z orzeczeniem sądowym. Zapewnione szybkie wsparcie serwisowe w całej Europe. Wytrzymały czujnik oznacza niskie koszty serwisu przez wiele lat.
wyświetlany wynik * PASS/FAIL
Spełnia normy EN dla blokad PN-EN 50436-1:2014 (obowiązkowy montaż) PN-EN 50436-2:2014
Obejście blokady podczas usterki ** Call center udostępnia jednorazowy kod odblokowania bez wykonywania testu.
czas trwania warunkowego odblokowania urządzenia 24h ***(czas na dojazd do serwisu, później urządzenie zablokowane)
możliowść wykonania kolejnego pomiaru z funkcji menu TAK
możliowść podłączenia dodatkowych przyrządów TAK
dodatkowe przyrządy montowane do alkomatu GPRS, GPS, kamera
dodatkowe przyrządy controlboxa sprawdzanie stanu akumulatora, alarm dźwiękowy, możliwość podłączenia klaksonu, uruchamianie alkomatu po otworzeniu drzwi
zasilanie Z instalacji pojazdu 12V/24V
* PASS/FAIL – Co do zasady blokada informuje wyłącznie o możliwości uruchomienia pojazdu (PASS) lub o zablokowaniu ze względu na wykryty alkohol (FAIL). Różne urządzenia mogą mieć różne treści dla tych komunikatów.
** Po warunkowym odblokowaniu urządzenia przez call center, alkomat musi ponownie trafić na serwis w ciągu trwania czasu odblokowania.
Warunkowo odblokowane urządzenie, które nie zostało poddane serwisowi zostaje zablokowane, a pojazd unieruchomiony do czasu wykonania serwisu.
*** W czasie warunkowego odblokowania pojazd może być uruchamiany bez wykonywania testów. Po upływie tego czasu pojazd nie będzie mógł być uruchomiony ponownie do chwili wykonania serwisu blokady

OPINIE

Opinie

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się