Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Najczęściej kupowane

Tester Narkotyków Drager DrugCheck 3000

Drager DrugCheck 3000


Tester Narkotyków DrugCheck 3000 DrugCheck 3000 to kompaktowy i szybki doustny tester, który dostarcza wiarygodnych wyników o zawartości narkotyków w ślinie w sposób szybki i higieniczny. Dräger DrugCheck 3000 składa się z dwóch elementów: chłonnego próbnika do pobierania próbki śliny oraz kasety testującej, w której próbka poddawana jest analizie.

Urządzenie nie wymaga żadnego zasilania, dzięki czemu może być użytkowane niemal wszędzie. Kaseta testująca zawiera specjalny płyn buforowy oraz okienko z dwoma aktywnymi paskami, na których prezentowany jest wynik pomiaru. Pomiar odbywa się w trzech krokach: Pobranie próbki śliny (wymaz), wstrząśnięcie kasety testującej oraz odczekanie kilku chwil, ostatni krok to odczytanie wyniku pomiaru. Próbnik wyposażony został w kolorowy pasek, który znika w momencie zaabsorbowania odpowiedniej ilości śliny, niezbędnej do wykonania testu.

Maksymalizuje to wiarygodność wyniku pomiaru. Jak tylko w okienku pojawią się linie kontrolne oznaczające zakończenie analizy pobranej próbki śliny możesz odczytać wynik testu. Wynik negatywny jest oznaczony przez poziomą linię przy zonaczeni substancji. Po wykryciu narkotyku nie pojawia się przy jego oznaczeniu pozioma linia.Wykrywa następujące grupy narkotestów


KANNABINOLE (THC)

np. marihuana, haszysz itp.

AMFETAMINA (AMP)
KOKAINA(COC)

OPIATY (OPI)

np. morfina,kodeina itp.

METAAMFETAMINA (MET)
BENZODIAZEPINY (BZO)

Path: > Tester Narkotyków Drager DrugCheck 3000

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

27 Inne produkty w tej samej kategorii:

`Kup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.