Kup Taniej

Zapisz się na nasz newsletter!

W prezencie otrzymasz bon rabatowy na kwotę 20 zł przy zamówieniu za minimum 100 zł!*

 
Prestashop Modules

ALKOMAT AL 6000 Professional + Kalibracje Bez LIMITU + Gratis !

Nowy

http://www.old.alkotester.pl/strona/sensor_polprzewodnikowy.png

255,00 zł

(brutto)

O Produkcie


Ciekawy, ergonomiczny wygląd połączony z wyjątkową precyzją!

AL 6000 Professional to wysokiej jakości alkomat marki PROMILER. Urządzenie cechuje się wyjątkowym, ergonomicznym kształtem, który idealnie dopasowuje się do dłoni użytkownika. Detektor alkoholu wskazuje wynik z dokładnością do 0.01‰ w szerokim zakresie od 0.00 do 4.00 ‰. Alkomat jest wyposażony w stabilny czujnik półprzewodnikowy dedykowany specjalnie dla tego modelu. Dokładność do 0.01 ‰ jest z pewnością wystarczająca dla użytkownika indywidualnego do codziennego użytku.

Alkomat AL 6000 Professional uzyskał aprobatę wielu użytkowników dzięki niskim kosztom eksploatacji i kalibracji. Istotnym czynnikiem dla użytkowania alkomatu jest wymienny moduł czujnika. Po zużyciu sensora, należy zakupić prekalibrowany moduł, który każdy samodzielnie z łatwością zamontuje po wyjęciu zużytego czujnika.

Za sukcesem tego produktu marki PROMILER stoi również szereg funkcjonalności wspomagających użytkowanie. Jedną z nich jest zapamiętywanie całkowitej ilości wykonanych testów. Funkcjonalność pomaga określić termin kolejnej kalibracji. Doradzamy kalibrację co 300 pomiarów lub pół roku.

Kolejną bardzo użyteczną funkcjonalnością jest praca w dwóch trybach pomiaru (aktywnym i pasywnym) w zależności od tego czy zależy nam na dokładności wyniku czy szybkości pomiaru. Podczas pracy w trybie aktywnym wynik widoczny jest na cyfrowym wyświetlaczu w zakresie 0.00 - 4.00 ‰ z dokładnością do 0.01‰. W trybie pasywnym (inaczej nazywanym szybkim) do wykonania badania nie potrzebny jest ustnik, a wynik podawany jest w trzech przedziałach: niskie stężenie – 0, średnie – Lo, wysokie – Hi. W trybie szybkim urządzenie jest od razu po pomiarze przygotowane do kolejnego testu. Taka funkcja sprawdza się idealnie w sytuacji, kiedy w krótkich odstępach czasu chcemy wykonać dużą liczbę testów – czyli w miejscach pracy, podczas imprez, itp.

Innowacyjne oprogramowanie AL 6000 rewiduje prawidłowość działania czujnika, weryfikuje poziom naładowania baterii, ale również kontroluje przepływ powietrza w celu optymalizacji objętości pobranej próbki.Zawartość Zestawu


GRATIS!
* Alkomat jednorazowy promiler

Alkomat służy do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu o czym informuje przebarwienie kryształków wewnątrz tubki. Alkomat jest jednorazowy. Alkotester jest chroniony prawem autorskim i patentowym na terenie RP oraz UE.

Niniejszy alkomat jest urządzeniem jedynie poglądowym i jest przeznaczony wyłącznie do użytku prywatnego.


* Ustniki jednorazowe słomki - opakowanie 100 sztuk .

Kalibracja i Serwis!
Czujnik alkomatu, nawet nie używanego, ulega samoistnemu zużyciu. Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono że co około 6 miesięcy lub 300 pomiarów  alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika. O konieczności kalibracji świadczą komunikaty  oraz wyniki zdecydowanie odbiegające od rzeczywistości - np. 0,5‰ mimo braku spożycia alkoholu.

Kalibracja Alkomatu w  okresie 12 miesięcy jest wykonywana darmowo bez limitu jej ilości.

Każdy wysyłany alkomat jest kalibrowany przed wysyłką i otrzymuje świadectwo kalibracji.

Specyfikacja Techniczna

Pozostałe informacje
Profesjonalny Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny W ALKOTESTER.pl
dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu najwyższej jakości obsługę oraz funkcjonalność alkomatów w długim okresie. W razie problemów nasz dział techniczny udzieli Państwu możliwie dużo informacji, aby rozwiązać zaistniałe problemy.W ramach oferowanych przez nas produktów gwarantujemy: skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów wysoką jakość usług i miłą obsługę zapewniają wysoko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy, ograniczony do niezbędnego minimum czas reakcji na zgłoszone zapytania, indywidualne podejście i możliwość śledzenia postępu prac nad problemem – odnosi się tylko do reklamacji (każde zgłoszenie reklamacyjne jest rejestrowane i opatrzone unikalnym numerem) uwzględnienie potrzeb Użytkowników
Współpracując z alkotester.pl mają Państwo zawsze pewność że zostaną profesjonalnie obsłużeni.

Działalność naszej firmy można opisać w czterech słowach : szybko, wygodnie, tanio i bezpiecznie.

Rodzaj sensora: półprzewodnikowy
rodzaj i liczba baterii: 2x bateria alkaiczna AA
Dokładność pomiaru: 0,1
zakres pomiaru: 0,00 - 4,00
możliwość kalibracji: tak - co 6 miesięcy
wymienny czujnik: tak -przez serwis
Wymaga ustnika: tak
Waga: ok. 115g z bateriami
Wymiary produktu: 124 mm x 56 mm x 41 mm

Świeżo skalibrowany i gotowy do użycia alkomat Al6000
Instrukcja w Języku Polskim
Pudełko kartonowe
Zestaw baterii alkalicznych - 2szt. AA
ustniki wielorazowego użytku 2 szt.
Oceń 
alkomat ok

Wszystko wporzadku. Alkomat pracuje jak trzeba. Kontakt ze sklepem - OK

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  ALKOMAT AL 6000 Professional + Kalibracje Bez LIMITU + Gratis !

  ALKOMAT AL 6000 Professional + Kalibracje Bez LIMITU + Gratis !

  http://www.old.alkotester.pl/strona/sensor_polprzewodnikowy.png

  Napisz opinię

  Path: > > > > > ALKOMAT AL 6000 Professional + Kalibracje Bez LIMITU + Gratis !

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  15 Inne produkty w tej samej kategorii: