Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Najczęściej kupowane

Alkomat DXP 600 - Pakujemy na Prezent

199,00 zł

(brutto)


Alkomat DXP600DXP 600 to wysokiej klasy alkomat marki PROMILER. Świetnie sprawdzi się w roli alkomatu do użytku osobistego. Wysoką wiarygodność pomiaru zawdzięcza czujnikowi półprzewodnikowemu dobrej klasy.

Oprogramowanie alkomatu zostało wyposażone w wiele przydatnych funkcji. Jedną z najistotniejszych opcji jest pamięć ilości wykonanych pomiarów, dzięki której wiemy kiedy alkomat należy skalibrować.

Stabilny czujnik półprzewodnikowy
DXP 600 słynie z dużej precyzji pomiaru. Wysokie parametry uzyskuje dzięki bardzo dobrym podzespołom: stabilnemu sensorowi półprzewodnikowemu wykonanemu w technologii iRES. Bezpieczeństwo pomiaru i niskie zużycie części zapewnia technologia HSPT. PROMILER DXP 600 występuje w eleganckiej czerni lub energetycznej zieleni.


Urządzenie marki PROMILER posiada różne dodatkowe funkcjonalności. Jednym z najistotniejszych modułów jest pamięć całkowitej ilości wykonanych testów. Do innych ciekawych funkcji należą: kontrola przepływu powietrza i informacja o kalibracji.

Darmowa Kalibracja

Kalibracja to pojęcie nie rozerwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono że co około 6 miesięcy lub 300 pomiarów , alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika. O konieczności kalibracji świadczą komunikaty oraz wyniki zdecydowanie odbiegające od rzeczywistości - np. 0,5‰ mimo braku spożycia alkoholu.

Przez 12 miesięcy od daty zakupu skalibrujemy Twój alkomat za darmo i bez limitu - przysługuje Ci nielimitowana ilość kalibracji w tym czasie.Budowa Alkomatu


1. Wyświetlacz

2. Przycisk funkcyjny

3. Ustnik

Zestaw Zawiera

Specyfikacja Techniczna


Rodzaj i liczba baterii : 2x AAA 1.5V Alkaliczne
Możliwość kalibracji : tak
Precyzja pomiaru : +/-0.1 przy 0.5‰ w 25°C
Wymienny czujnik : tak/tylko serwis
Rodzaj sensora : półprzewodnikowy
Wymaga ustnika : tak
Waga netto : 98g
Wymiary produktu : 105x50x18 mm
Zakres pomiaru : 0.00 -4.00 ‰


Gratis
Odpowiednie ustniki są niezbędne do korzystania z alkomatów ustnikowych nie tylko ze względu na higienę dlatego oprócz ustników dołączonych do każdego alkomatu, dodatkowo dokładamy 10 sztuk oryginalnych ustników wielorazowego użytku

Opakowanie Prezentowe
Kupujesz Alkomat na Prezent?

Zapakujemy go dla Ciebie w elegancki worek prezentowy. Dzięki welurowemu workowi z wiązaniem Twój alkomat będzie się bardzo dobrze prezentował, a obdarowana osoba na pewno będzie mile zaskoczona.

Rodzaj i liczba baterii : 2x AAA 1.5V Alkaliczne
Możliwość kalibracji : tak
Precyzja pomiaru : +/-0.1  przy 0.5‰ w 25°C
Wymienny czujnik : tak/tylko serwis
Rodzaj sensora : półprzewodnikowy
Wymaga ustnika : tak
Waga netto : 98g
Wymiary produktu : 105x50x18 mm
Zakres pomiaru : 0.00 -4.00 ‰

Świeżo skalibrowany i gotowy do użycia alkomat DXP 600
Instrukcja w Języku Polskim
Pudełko kartonowe
Zestaw baterii alkalicznych - 2szt. AA
ustniki wielorazowego użytku 2 szt.

Path: > > > Alkomat DXP 600 - Pakujemy na Prezent

6 Inne produkty w tej samej kategorii:

`Kup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.