Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Najczęściej kupowane

Punkt pomiarowy EBS-010


2 890,00 zł

(brutto)

Path: > > Punkt pomiarowy EBS-010

o_produkcie.png

Punkt Pomiarowy EBS jest produktem renomowanej firmy PROMILER ‒ wiodącego producenta alkomatów na świecie.

EBS został zaprojektowany by w maksymalnie krótkim czasie przeprowadzać wiarygodne pomiary przesiewowe na zawartość alkoholu. Dzięki Punktom Pomiarowym Promiler zwiększony zostaje społeczny dostęp do bezpłatnego, intuicyjnego, szybkiego, eleganckiego, a przede wszystkim wiarygodnego urządzenia mierzącego stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Możliwy montaż w dowolnym miejscu, w którym dostępne jest zasilanie sieciowe. Wymiary tablicy możemy dostosować do wymagań Klienta. W Punkcie Pomiarowym EBS zastosowano moduł sensora o konstrukcji umożliwiającej łatwą i samodzielną wymianę w przypadku jego zużycia.

Punkt pomiarowy EBS ma możliwość podłączenia do komputera za pomocą kabla USB, co umożliwia pobranie dokładnych danych o przeprowadzonych pomiarach, ich przechowywanie i przetwarzanie.
alkomat-stacjonarny-ebs-010.jpg

gratis.png

Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono że co około 12 miesięcy alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika.

specyfikacja_ebs.png


pozostale_info.png

Profesjonalny Serwis gwarancyjny

i pogwarancyjny

W ALKOTESTER.pl dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu najwyższej jakości obsługę oraz funkcjonalność alkomatów w długim okresie.
W razie problemów nasz dział techniczny udzieli Państwu możliwie dużo informacji, aby rozwiązać zaistniałe problemy.W ramach oferowanych przez nas produktów gwarantujemy:
  • skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów

  • wysoką jakość usług i miłą obsługę zapewniają wysoko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy,

  • ograniczony do niezbędnego minimum czas reakcji na zgłoszone zapytania,

  • indywidualne podejście i możliwość śledzenia postępu prac nad problemem – odnosi się tylko do reklamacji (każde zgłoszenie reklamacyjne jest rejestrowane i opatrzone unikalnym numerem)

  • uwzględnienie potrzeb Użytkownikówlogo_serwis.png
Współpracując z alkotester.pl mają Państwo zawsze pewność że zostaną profesjonalnie obsłużeni.

Działalność naszej firmy można opisać w czterech słowach : szybko, wygodnie, tanio i bezpiecznie.

Akcesoria

11 Inne produkty w tej samej kategorii:

`Kup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.