Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Alkomaty Dowodowe

Alkomaty będące dowodem w sądzie

Mierniki trzeźwości o największej skuteczności — są to właśnie alkomaty dowodowe, swoją nazwę zawdzięczają głównie dzięki temu, że pomiar jest na tyle skuteczny, by stosować go jako dowód przed rozprawą sądową lub też innymi kwestiami spornymi. Aby miernik trzeźwości, mógł się tak tytułować, musi wykonywać nieskazitelny pomiar, dla tego wymagane jest wzorcowanie odnawiane co 6 miesięcy.
...

Największa precyzja pomiaru spośród innych urządzeń

Mimo wysokiej skuteczności innych alkomatów czasami zdarza się, iż ich wynik jest nie wystarczająco miarodajny, a ocena efektywności badania jest kwestią sporną. W tym przypadku, na pomoc przychodzi zawsze omawiane urządzenie, które to rozwiewa wszelkie wątpliwości co do stanu trzeźwości badanego podmiotu. Jeżeli urządzenie funkcjonuje i jest skalibrowane prawidłowo, to nie istnieje żadna szansa, że wynik jest nieprawidłowy.

Nasza oferta

Posiadamy różne alkomaty dowodowe, skonstruowane odpowiednio do konkretnych zadań. Możesz przykładowo wybrać mobilny mieszczący się w dłoni PROMILER ALP-1 lub też pół stacjonarny DRAGER ALKOTEST 9510 IR. Wybór jest dużo większy, a wyboru możesz dokonać spośród szeregu renomowanych marek na rynku polskim i zagranicznym.

Dowód nie tylko w alkomacie — wydrukuj potwierdzenie papierowo!

Niektóre nasze alkomaty dowodowe, wyposażone są w drukarkę. Jest to bardzo przydatna kwestia, ponieważ pozwala zachować wynik pomiaru w formie dowodu i zabrać go ze sobą oddzielnie od alkomatu. Do tego różne wyniki badań, możesz ewidencjonować na długie lata.

Nie trać czasu na błędny pomiar!

We wielu przypadkach, lepiej zaoszczędzić czas i mieć pewny wynik badania. W przypadku wątpliwego pomiaru alkomatem innym niż dowodowy musimy udać się do innego miejsca, gdzie badanie takim urządzeniem można wykonać.

Sprzęt dla firm

Coraz częściej alkomaty dowodowe stosowane są również we wielu firmach, w których wymagana jest 100% pewność co do wyników pomiaru. Jeżeli pracownicy, mają problem z alkoholem w miejscu pracy, wynik takiego badania jest niepodważalnym dowodem na zaistnienie lub brak problemu z konkretnym pracownikiem.

Istnieje _ produktów

Pokazuje% z% -% do% z% ogółem% przedmiotów

Aktywne filtry

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się