Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Alkomaty Promiler

Alkomaty PROMILER — alkomaty nie tylko dla Policji!

PROMILER to jakościowa perła w asortymencie sklepu alkotester.pl. Najlepsza dostępna marka na rynku, lata doświadczenia i trwałe doskonalenie jakości pomiaru w oparciu o własne laboratoria. Alkomat marki PROMILER, to nierozłączny specjalistyczny towarzysz służb mundurowych, świadczący niejednokrotnie o słuszności swojej renomy.

...

Towar prosto od producenta!

Nasz sklep prowadzi stałą współpracę z producentem tak, aby Alkomaty PROMILER, mogły zagościć również w rękach odpowiedzialnych obywateli i pracodawców.

Dlaczego warto wybrać alkomaty od PROMILERA?

Dbałość o detal pomiaru, lata doświadczenia na rynku i stałe doskonalenie się w zaspokajaniu potrzeb klienta to cechy przewodnie tej marki, której zaufała już polska Policja. W odpowiedzi na zapotrzebowanie na rynku obywatelskim PROMILER skupił się na dostarczeniu wysokiej precyzji pomiaru alkoholowego, również do firm i rąk zwykłego konsumenta. Za rozsądną cenę można nabyć alkomat, którego nie powstydziłyby się służby mundurowe. Szeroki wachlarz asortymentu, z pewnością pozwoli dobrać coś dla ciebie!

Technologiczny pretendent

Alkomaty od PROMILERA, to bezapelacyjny pretendent wśród konkurencji, ciągłość badań nad jakością w Korei, pozwoliły wyodrębnić szereg alkomatów z sensorami elektrochemicznymi i półprzewodnikowymi, skonstruowane w taki sposób, by sprostać wyspecjalizowanym potrzebom służbowym jak i osobistym

Istnieje _ produktów

Pokazuje% z% -% do% z% ogółem% przedmiotów

Aktywne filtry

5LAT gwarancji

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się