Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

1. Speed-up S.C. Arkadiusz Skwarek, Mikołaj Witczak, ul. Głogowska 277, 60-104 Poznań, NIP 7831596829, Regon 634646323 gwarantuje poprawne działanie produktu przez 12 miesięcy od dnia sprzedaży na terenie RP, pod warunkiem użytkowania go zgodnie z przeznaczeniem oraz według szczegółowych zasad określonych w instrukcji obsługi.
2. Odpowiedzialność gwarancyjna obejmuje bezpłatną naprawę w okresie gwarancyjnym.
z wyłączeniem sytuacji określonych w instrukcji obsługi.
3. Jeżeli produkt jest niesprawny lub wymaga naprawy skontaktuj się ze sprzedawcą.
4. Szczegółowa instrukcja postępowania reklamacyjnego znajduje się w zakładce Reklamacje.
5. Gwarancją nie są objęte podzespoły podlegające zużyciu oraz dekalibracja urządzenia
6. Gwarancja nie obejmuje usterek:
a) powstałych na skutek niewłaściwej eksploatacji lub użytkowaniem produktu niezgodnie z przeznaczeniem
b) spowodowanych samowolnym wprowadzaniem modyfikacji produktu lub powstałych na skutek napraw i czynności serwisowych dokonywanych przez osoby nieupoważnione
c) uszkodzeń mechanicznych
d) powstałych w wyniku niewłaściwego przechowywania, transportu lub użytkowania w warunkach utrudniających prawidłową eksploatację
7. Gwarancja nie zostanie uznana w przypadku niedostarczenia dowodu zakupu urządzenia.
8. Zwrot urządzenia niespełniającego warunków gwarancji może się wiązać z koniecznością pokrycia przez Klienta kosztów transportu.
9. Gwarancja nie wyklucza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się