Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Alkomaty policyjne

Profesjonalne alkomaty policyjne, czym one właściwie są?

Wielu naszych klientów niejednokrotnie zastanawia się, jakie mierniki trzeźwości należą do tych najskuteczniejszych. W pierwszej kolejności pojawiają się im w głównie alkomaty policyjne. Ale czym one właściwe są? Jakie alkomaty znajdują się na wyposażeniu policji? Czy cena takiego alkomatu, jest zbyt duża dla zwykłego obywatela?

...

Profesjonalne mierniki trzeźwości w twoich rękach

Najprościej mówiąc taki sprzęt policyjny, to po prostu alkomaty, o wysokiej jakości pomiaru, które powinny sprostać przynajmniej jednemu, z dwóch ważnych zadań:• Przebadać jak największą ilość osób, w szybki i skuteczny sposób,• Dać jak najskuteczniejszy wynik pomiarowy, tak aby rezultat mógł podlegać jako dowód w sądzie – dobrym przykładem jest flagowiec PROMILER ALP-1


Alkomaty policyjne a ich ceny

Bardzo ciężko jest wyznaczyć konkretną cenę. Wszystko zależy od wyznaczenia profesjonalnego celu takiego alkomatu, jak i od marki i modelu. Cena takiego sprzętu, zazwyczaj oscyluje powyżej 1000 zł. Jakość i skuteczność działania, z pewnością jest warta o wiele więcej!


Gdzie może się przydać policyjny alkomat bezustnikowy

Niejednokrotnie na wyposażeniu policji z całego świata, można znaleźć szeroką gamę alkomatów bezustnikowych. Są to we wielu przypadkach alkomaty przesiewowe, czyli do masowego badania dużej ilości osób, w szybki i higieniczny sposób. Dla tego na polskich drogach możecie spotkać się z taką perełką jak PROMILER IBLOW 10. Tego typu profesjonalne alkomaty policyjne, są powszechnie stosowane we wielu przedsiębiorstwach prywatnych. Bezustnikowy miernik trzeźwości, w łatwy, precyzyjny i optymalny cenowo sposób, przebada niejednokrotnie nawet całą firmę!

Istnieje _ produktów

Pokazuje% z% -% do% z% ogółem% przedmiotów

Aktywne filtry

5LAT gwarancji

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się