Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Alkomat PROMILER AL 4000 - obudowa metalowa

3 499,00 zł
Brutto
Świadectwo wykonania pierwszej kalibracji alkomatu
Ilość
W magazynie

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

 

Delivery policy (edit with Customer reassurance module)

 

Return policy (edit with Customer reassurance module)

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)


Precyzja badania w miejscach publicznychAlkomat AL 4000 sprawdza się idealnie w lokalach z branży gastronomicznej i hotelarskiej. Urządzenie cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród właścicieli barów, restauracji, hoteli, ale też znajduje zastosowanie w zakładach pracy i stacjach benzynowych.

Niezawodność tego modelu została doceniona również przez służby mundurowe. PROMILER AL 4000 to najczęściej spotykany na komendach alkomat stacjonarny. Urządzenie jest samoobsługowe, co jest niezwykle istotne przy montażu w przestrzeni publicznej.

Dwie metody uruchamiania


Producent przewidział dwa sposoby uruchamiania alkomatu: przez wrzucenie monety lub za pomocą przycisku. W zależności od przeznaczenia urządzenia możemy dostosować sposób włączania.

Do celów komercyjnych stosuje się AL 4000 z zamontowanym wrzutem monet.Natomiast, gdy chcemy, aby alkomat był ogólnodostępny, a pomiar bezpłatny (np. w komendach Policji) to stosuje się aktywację poprzez przycisk. Ustawienia dostępu do alkomatu są predefiniowane na życzenie klienta przed sprzedażą.Wbudowany mikrokomputer pomiarowyAlkomat jest precyzyjnym urządzeniem pomiarowym wskazującym zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Za dokładność pomiaru odpowiadają wysokiej jakości podzespoły. Badanie AL 4000 dokonuje mikrokomputer, natomiast dokładny wynik wyświetlany jest na wyświetlaczu LCD.

Dodatkowo po badaniu alkomat informuje nas kolorami „emotikonek” o tym, czy możemy prowadzić pojazd: czerwona, żółta, zielona.
W alkomacie zastosowano technologię elektrochemiczną, która gwarantuje zarówno precyzję pomiaru, jak i stabilność działania urządzenia. W AL 4000 zastosowano funkcję automatycznej samokontroli prawidłowości działania oraz system informowania o potrzebie kalibracji.

Dwa rodzaje obudowy


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów producent daje możliwość wyboru spośród dwóch rodzajów obudów: plastikowej oraz metalowej.

Wersja plastikowa AL 4000 posiada wbudowany pojemnik na słomki, co jest szczególnie istotne dla zachowania higieny i wygody badania. W ofercie posiadamy też wersję alkomatu AL4000 z metalową obudową i zewnętrznym pojemnikiem dostępnym w naszym sklepie (pojemnik nie znajduje się w zestawie).Wrzutnik monet dostosowany do wymagań


Alkomat na monety? Po dokonaniu zakupu AL 4000 można z łatwością dostosować średnicę akceptowanej monety czy też ich liczbę potrzebną do aktywacji urządzenia.

Wlot monet można regulować w zależności od preferencji klienta. Monety, które obsługuje alkomat AL 4000 to: 1 zł, 2 zł, 5 zł oraz 1 euro. Wlotu monet alkomatu nie można dostosować do rubli.

Akcesoria

Istnieje możliwość rozbudowania alkomatu AL 4000 o dodatkowe akcesoria:

- estetyczny stojak – zapewni stabilne umocowanie alkomatu wszędzie tam, gdzie nie jest możliwy montaż alkomatu na ścianie; złożony z metalowej konstrukcji oraz ciężkiej podstawy;

- pojemnik na słomki – wykonany z trwałego malowanego proszkowo metalu z dolnym wylotem-podajnikiem na słomkę;


- dodatkowe słomki – oferujemy zakup słomek pakowanych po 500 szt.; każda słomka jest owinięta w papierową osłonkę gwarantującą przeprowadzenie badania w higienicznych warunkach.Budowa AL40001. Otwór pomiarowy ( miejsce na słomkę )
2. W rzutnik monet
3. zamek
4. Czytelny wyświetlacz w języku polskim

5. Komunikaty w postaci podświetlanych grafik


Specyfikacja Techniczna


Zestaw Zawiera


1. Skalibrowany i gotowy do użycia alkomat al 4000 ( wersja metalowa)
2. Instrukcja obsługi w języku polskim
3. 500szt ustników jednorazowychAż 5 Lat GwarancjiO najwyższej jakości naszych urządzeń przekonało się już wielu Klientów - w tym służby mundurowe. Przez ponad 10 lat w branży alkomatów dowiedliśmy że handlujemy tylko profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi.

Tylko najlepsze i najwyższej jakości urządzenia zyskują u nas PRZEDŁUŻONA GWARANCJĘ AŻ DO 5 LAT!Kalibracja w profesjonalnym serwisie alkomatów
Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono że co około 12 miesięcy lub 1500 pomiarów, alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika. O konieczności kalibracji świadczą komunikaty oraz wyniki zdecydowanie odbiegające od rzeczywistości - np. 0,5‰ mimo braku spożycia alkoholu.

Każdy wysyłany alkomat jest kalibrowany przed wysyłką i otrzymuje świadectwo kalibracji.
rodzaj sensora: : elektrochemiczny
zakres i dokładność prezentowanego pomiaru:
: 0.00 - 5.00 ‰ z dokładnością do 0.01 ‰
precyzja pomiaru: : +/- 0.05‰ BAC przy 1‰ BAC
kalibracja: : tak, co 1500 pomiarów co 12 m-cy
wymienny czujnik: : tak
wymaga ustnika: : tak
rodzaj i liczba baterii: : zasilanie sieciowe
waga netto: : 5,85 kg
wymiary produktu (szer/wys/gł): : 250 x 410 x 150 mm
Skalibrowany i gotowy do użycia alkomat al 4000 ( wersja metalowa)
Instrukcja obsługi w języku polskim
500szt ustników jednorazowych

OPINIE

Opinie

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się