Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Najczęściej kupowane

ALKOMAT BEZKONTAKTOWY iBlow - Wersja MILITARY

Uwaga: ostatnie sztuki!

1 549,00 zł

(brutto)

Alkomat iBlow MilitaryiBlow MILITARY to urządzenie do przesiewowego badania dużej liczby osób. Alkomat dzięki ultraszybkiemu sensorowi elektrochemicznemu SuraCell znajduje zastosowanie w służbach mundurowych, w tym w Policji. Wytrzymałość sensora mierzona w dziesiątkach tysięcy pomiarów stanowi jego przewagę nad konkurencyjnymi urządzeniami. Duża szybkość badania zarówno w trybie manualnym, jak i automatycznym zapewnia płynność pracy.

Tryb manualny jest niezwykle przydatny do badania pojemników z płynami oraz do zbadania osób odmawiających przeprowadzanie testu.

Alkomat iBlow MILITARY posiada sygnalizator LED, który jest szczególnie istotny podczas kontroli drogowych przeprowadzonych po zmierzchu. Sygnalizator działa w dwóch niezależnych od siebie trybach.

W trybie automatycznym sygnalizacja LED nie wymaga ingerencji użytkownika. Natomiast w trybie manualnym uruchomienie następuje z poziomu gotowości do pomiaru.


Niezwykle istotnymi funkcjami alkomatu iBlow MILITARY są: podgląd ostatniego pomiaru, licznik pomiarów, informacja o wymaganej kalibracji. iBlow posiada również funkcję automatycznego wyłączania się po określonym czasie bezczynności.

Zaprojektowany W Polsce

W drugiej połowie 2015 roku firma Promiler Sp. z o.o. w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku alkomatów rozpoczęła projekt alkomatu o nazwie Promiler iBlow.

Alkomat stworzony został w kooperacji z największym producentem alkomatów na świecie - firmą Sentech Korea Corporation. Idea, wygląd, a także zasada działania i dobór komponentów alkomatu iBlow powstały w studio projektowym firmy Promiler w Poznaniu.

Wielokrotnie Nagradzany

Od debiutu na rynku alkomat PROMILER uzyskał wiele pozytywnych opinii. iBlow został liderem wielu rankingów urządzeń profesjonalnych, laureatem nagród i nominacji.

W 2017 roku alkomat iBlow otrzymał nagrodę “Lider Bezpieczeństwa Państwa”, która jest przyznawana przez Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych najlepszym polskim produktom w zakresie obronności i bezpieczeństwa. Promiler otrzymał również wyróżnienie “Dobra Marka”.

AŻ 5 lat Gwarancji

O najwyższej jakości naszych urządzeń przekonało się już wielu Klientów - w tym służby mundurowe.

Przez ponad 10 lat w branży alkomatów dowiedliśmy, że handlujemy tylko profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi. Słyniemy również z doskonałej obsługi posprzedażowej.

Tylko najlepsze i najwyższej jakości urządzenia zyskują u nas PRZEDŁUŻONA GWARANCJĘ AŻ DO 5 LAT! iBlow znalazł się wśród alkomatów objętych tym długim okresem gwarancji.
Darmowa KalibracjaKalibracja to pojęcie nierozerwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza to że alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika.


Kalibracja alkomatu iBlow jest zalecana co 6 miesięcy lub co 10 000 pomiarów, natomiast wymagana co 12 miesięcy lub co 50 000 pomiarów.Zestaw Zawiera


Specyfikacja Techniczna


Rodzaj sensora : elektrochemiczny Suracell
Zakres i dokładność prezentowanego pomiaru : +/-0.07‰ BAC przy 1‰ BAC
Kalibracja : zalecana: co 6 miesięcy /10000 pomiarów : wymagana: co 12 miesięcy /50000 pomiarów
Wymienny czujnik : tak/tylko serwis
Wymaga ustnika : nie
Waga netto : 299g
Wymiary produktu : 298mm / 49mmGratis

Pendrive o pojemności 16 GB. Ogromną zaletą karty jest jej mobilność: z łatwością przechowasz ją w portfelu w miejscu na karty płatnicze czy wizytówki. Dzięki temu nigdy nie zapomnisz o pen drive’ie i w każdej, nawet awaryjnej sytuacji będziesz miał go przy sobie!

Przenośna pamięć USB 2.0 umożliwi przechowywanie i transfer danych. Elegancka karta z dwustronnym nadrukiem została specjalnie zalaminowana, aby była odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu może długo służyć właścicielowi.

Rodzaj sensora : elektrochemiczny Suracell
Zakres i dokładność
prezentowanego  pomiaru
: +/-0.07‰ BAC przy 1‰ BAC

Kalibracja
:

zalecana:

co 6 miesięcy /10000 pomiarów
wymagana:

co 12 miesięcy /50000 pomiarów

Wymienny czujnik : tak/tylko serwis
Wymaga ustnika : nie
Waga netto : 299g
Wymiary produktu : 298mm / 49mm

Świeżo skalibrowany i gotowy do użycia alkomat iBlow
Instrukcja w Języku Polskim
Instrukcja skrócona
Smyczka na rękę
Kabel USB 2.0
Zestaw baterii alkalicznych - 6szt. AA
Dodatkowe ustniki wielorazowego użytku 3 szt.
Pudełko kartonowehttp://www.old.alkotester.pl/strona/opinie_sluzb_mundurowych.png

Path: > > ALKOMAT BEZKONTAKTOWY iBlow - Wersja MILITARY

11 Inne produkty w tej samej kategorii:

Ściągnij

`Kup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.