Kup Taniej

Zapisz się na nasz newsletter!

W prezencie otrzymasz bon rabatowy na kwotę 20 zł przy zamówieniu za minimum 100 zł!*

 
Prestashop Modules

Alkomat przesiewowy RAPTOR + ETUI ALKOTESTER GRATIS!

Nowy

1 199,00 zł

(brutto)

O Produkcie


Alkomat AlcoForce RAPTOR świetnie spisuje się w realizacji zadań specjalnych w terenie – podczas masowych imprez, dużych koncertów, wydarzeń plenarnych. Zaciągnij go do służby w najtrudniejszych warunkach, a na pewno spełni Twoje restrykcyjne wymagania. RAPTOR świetnie wywiązuje się z bardzo szybkiego badania przeprowadzonego na dużej grupie ludzi (wykonuje nawet do 550 testów na godzinę!). Odnajdzie się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz szybkiej informacji o stanie trzeźwości na dużej próbie.


Ten profesjonalny alkomat doskonale sprawdzi się w wymagających warunkach pracy policji i służb mundurowych. Z pewnością poradzi sobie również na terenie dużych zakładów pracy. Alkomat AlcoForce RAPTOR robi już zawrotną karierę w szeregach m.in. włoskiej, australijskiej czy indyjskiej policji.


Alkomat przesiewowy AlcoForce to połączenie agresywnego wyglądu z niebywałą szybkością działania. Za sprawą szybkiego, nowoczesnego sensora elektrochemicznego pomiar trwa zaledwie 4 sekundy! RAPTOR jest również wyjątkowo wytrzymałym urządzeniem – ciągły czas pracy to nawet cztery godziny. Kolorowy wyświetlacz LCD informuje o orientacyjnym stężeniu alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wykryciu alkoholu zapala się czerwona lampa sygnalizacyjna, a ekran LCD podświetla się.


Koszty eksploatacji alkomatu RAPTOR marki AlcoForce są wyjątkowo niskie. W przypadku tego alkomatu przesiewowego kalibracja nie jest konieczna tak często jak w przypadku niższej klasy alkomatów. Producent zaleca kalibrację co 4000 pomiarów lub co 12 miesięcy.


Alkomat posiada dwa tryby pracy: automatyczny (inaczej aktywny – RAPTOR samoczynnie wykrywa wydech i pobiera próbkę) i ręczny (inaczej pasywny – pobiera próbkę po naciśnięciu przycisku). Podczas pracy w trybie aktywnym wynik badania widoczny jest na wyświetlaczu LCD w zakresie 0.00 - 2.00‰ , uruchamiana jest również sygnalizacja świetlna. Dodatkowo, alkomat pełni funkcję latarki, co jest szczególnie przydatne podczas pracy przy masowych imprezach czy też po zmierzchu w pracy policyjnej.


Dynamiczny design i ergonomiczny kształt RAPTORA sprawia, że alkomat AlcoForce jest wygodny i poręczny. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu RAPTOR potrafi zweryfikować prawidłowe działanie sensora oraz stan naładowania baterii. Ponadto, alkomat marki AlcoForce posiada kontrolę przepływu powietrza, która zapewnia odpowiednią pojemność badanej próbki.
Zawartość Zestawu
Gratis
*Pokrowiec Etui na Alkomat

Pokrowiec na alkomat RAPTOR AT7000 ,  wykonany z wytrzymałego, grubego tworzywa z możliwością przypięcia do paska od spodni.


Kalibracja i Serwis!
Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono że co około 12 miesięcy lub 4000 pomiarów, alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika.  
Specyfikacja Techniczna

Pozostałe informacje
Profesjonalny Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny W ALKOTESTER.pl
dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu najwyższej jakości obsługę oraz funkcjonalność alkomatów w długim okresie. W razie problemów nasz dział techniczny udzieli Państwu możliwie dużo informacji, aby rozwiązać zaistniałe problemy.W ramach oferowanych przez nas produktów gwarantujemy: skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów wysoką jakość usług i miłą obsługę zapewniają wysoko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy, ograniczony do niezbędnego minimum czas reakcji na zgłoszone zapytania, indywidualne podejście i możliwość śledzenia postępu prac nad problemem – odnosi się tylko do reklamacji (każde zgłoszenie reklamacyjne jest rejestrowane i opatrzone unikalnym numerem) uwzględnienie potrzeb Użytkowników
Współpracując z alkotester.pl mają Państwo zawsze pewność że zostaną profesjonalnie obsłużeni.

Działalność naszej firmy można opisać w czterech słowach : szybko, wygodnie, tanio i bezpiecznie.

Rodzaj sensora: elektrochemiczny typu FastScan
zakres i dokładność pomiaru: 0,00 - 5,00z dok.0,01
rodzaj i liczba baterii: 4x AA 1,5 V /Akumulatorki
precyzja pomiaru: +/-0,1 BAC przy 1,0
Wymienny czujnik: tak/tylko serwis
Wymaga ustnika: nie
czas pracy na 1 kpl. baterii: ok 4100 pomiarów
zakres temperatury pracy: -5 ~ 50°C

Świeżo skalibrowany i gotowy do użycia alkomat RAPTOR
Instrukcja w języku polskim
Smyczka na rękę
Zestaw baterii alkalicznych - 4szt. AA
pudełko kartonowe

Oceń 
OK

jest ok sprawdza sie dla firm

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Alkomat przesiewowy RAPTOR + ETUI ALKOTESTER GRATIS!

  Alkomat przesiewowy RAPTOR + ETUI ALKOTESTER GRATIS!

  Napisz opinię

  Path: > > > > Alkomat przesiewowy RAPTOR + ETUI ALKOTESTER GRATIS!

  Akcesoria

  17 Inne produkty w tej samej kategorii: