Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Alkomat przesiewowy RAPTOR + ETUI ALKOTESTER GRATIS!

1 190,00 zł
Brutto
GRATIS1
Ilość
W magazynie

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

 

Delivery policy (edit with Customer reassurance module)

 

Return policy (edit with Customer reassurance module)

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

AlcoForce RAPTOR - drapieżca wśród alkomatów


AlcoForce RAPTOR to alkomat przesiewowy, który idealnie sprawdzi się do bardzo szybkiego badania dużych grup ludzi, a zwłaszcza w sytuacjach, kiedy ważna jest szybka weryfikacja czy u badanego występuje alkohol czy nie. Alkomat działa w sposób bardzo wydajny – na jednym komplecie baterii może wykonać aż 4100 pomiarów. 

Czytelny i użyteczny


AT 7000 RAPTOR sygnalizuje wykrycie alkoholu czerwoną lampą sygnalizacyjną oraz podświetleniem ekranu na czerwono, a orientacyjną zawartość podaje na wyświetlaczu LCD. Alkomat posiada również funkcje sygnalizacyjne: - światło ostrzegawcze czerwone - światło ostrzegawcze zielone. Badanie wykonane tym miernikiem jest łatwe, a dzięki czytelnej instrukcji użytkowania, każdy jest w stanie z niego korzsytać

Za dnia i w mroku


Alkomat Raptor posiada wiele bardzo przydatnych funkcji. Ze względu na to, że ten model jest dedykowany dla profesjonalistów i służb mundurowych posiada opcję latarki. Dzięki tej funkcji badanie może być przeprowadzone zarówno w nocy, jak i w dzień, a policjant ma możliwość oświetlenia twarzy osoby badanej. 

Zawsze na służbieRAPTOR doskonale sprawdzi się w pracy policji, służb mundurowych, przy organizacji imprez masowych itp. Alkomat AlcoForce RAPTOR jest stałym wyposażeniem policji wielu krajów m.in. Polski, Włoch, Indii, Australii. Dzięki zastosowaniu niezwykle szybkiego sensora elektrochemicznego typu FastScan pomiar trwa zaledwie kilka sekund. Alkomat pracuje w sposób ciągły (szybko przygotowuje się do pomiaru), co daje możliwość przebadania ponad 500 osób na godzinę.

Co raz raz częściej alkomaty przesiewowe, widuje się również w różnych zakładach pracy, takich jak na przykład firmy transportowe produkcyjne, ale i nie tylko. Nic w tym dziwnego, ponieważ zakup alkomatu przesiewowego jest pierwszym etapem rozwiązywania problemu alkoholizmu wśród pracowników. Popularność modelu RAPTOR z pewnością świadczy o jego wysokiej jakości i funkcjonalności.

Budowa Alkomatu


1.wlot powietrza 2.wyświetlacz 3.klawiatura 4.port czujnika 5.port serwisowy 6.pokrywa baterii 7.latarka 8. sygnalizator wizualny

Świadectwo KalibracjiWszystkie alkomaty dostępne w naszym sklepie poddawane są kalibracji tuż przed zapakowaniem i wysyłką do klienta. Taka procedura gwarantuje naszym klientom pewność, że urządzenie, które otrzymują jest sprawdzone i na pewno pokazuje wynik z dokładnością przewidzianą w specyfikacji. Alkomaty są kalibrowane w certyfikowanym, autoryzowanym laboratorium kalibracji.

Do każdego skalibrowanego alkomatu dodajemy również Świadectwo Kalibracji czyli dokument potwierdzający pomyślne skalibrowanie testera.

Na świadectwie profesjonalista z serwisu wskazuje wyniki kalibracji, a więc klient ma pełną informację o wskazaniach alkomatu.Pamiętaj, kalibracja odbywa się w największym w Polsce, profesjonalnym laboratorium alkomatów z wieloletnią tradycją w branży!


Darmowa Kalibracja
Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono że co około 12 miesięcy lub 4000 pomiarów, alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika.W naszym sklepie pracuje grono specjalistów, które z przyjemnością dokona wszelkich usług serwisowo gwarancyjnych. Jeśli posiadasz jakiś problem z alkomatem, masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami z pewnością ci pomożemy!

Zestaw ZawieraW zestawie AlcoForce RAPTOR znajduje się:

- instrukcja obsługi

- urządzenie

- gratisowa smyczka na ręke

- 4 baterie alkaiczne AA

- pudełko
Specyfikacja Techniczna


Rodzaj sensora : elektrochemiczny typu FastScan
zakres i dokładność pomiaru : 0,00 - 5,00z dok.0,01
rodzaj i liczba baterii : 4x AA 1,5 V /Akumulatorki
precyzja pomiaru : +/-0,1 BAC przy 1,0
Wymienny czujnik : tak/tylko serwis
Wymaga ustnika : nie
czas pracy na 1 kpl. baterii : ok 4100 pomiarów
zakres temperatury pracy : -5 ~ 50°C

Alkomat AlcoForce RAPTOR AT7000 wyposażony jest w czuły sensor elektrochemiczny "FastScan", nadający urządzeniu wyjątkową czułość i szybkość pomiaru. Tego typu miernik mimo swojej konstrukcji przystosowanej do badań masowych posiada precyzję pomiaru z dokładnością 0.01 w zakresie badania 0,00 - 5,00
Gratis

Pokrowiec na alkomat RAPTOR AT7000, wykonany z wytrzymałego, grubego tworzywa z możliwością przypięcia do paska od spodni. Dzięki etui w kolorze czarnym przechowywanie i transport urządzenia będzie wygodniejszy i bezpieczniejszy.Rodzaj sensora : elektrochemiczny typu FastScan
zakres i dokładność pomiaru : 0,00 - 5,00z dok.0,01
rodzaj i liczba baterii : 4x AA 1,5 V /Akumulatorki
precyzja pomiaru : +/-0,1 BAC przy 1,0
Wymienny czujnik : tak/tylko serwis
Wymaga ustnika : nie
czas pracy na 1 kpl. baterii : ok 4100 pomiarów
zakres temperatury pracy : -5 ~ 50°C
Świeżo skalibrowany i gotowy do użycia alkomat RAPTOR
Instrukcja w języku polskim
Smyczka na rękę
Zestaw baterii alkalicznych - 4szt. AA
pudełko kartonowe

OPINIE

Opinie
Ogólna ocena
5
2 Opinie
Jakość
(5)
Bardzo dobry sprzęt pomiarowy. Spełnia swoje zadanie w 100 %. Prosty w obsłudze. Polecam

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się