Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

5LAT

gwarancji

Alkomat PROMILER iBLOW 10 MILITARY

1 499,00 zł
Brutto
DARMOWE KALIBRACJE bez limitu w okresie
GRATIS
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

 

Delivery policy (edit with Customer reassurance module)

 

Return policy (edit with Customer reassurance module)

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Alkomat Policyjny iBlowiBlow MILITARY to urządzenie do przesiewowego badania dużej liczby osób. Alkomat dzięki ultraszybkiemu sensorowi elektrochemicznemu SuraCell znajduje zastosowanie w służbach mundurowych, w tym w Policji. Wytrzymałość sensora mierzona w dziesiątkach tysięcy pomiarów stanowi jego przewagę nad konkurencyjnymi urządzeniami. Duża szybkość badania zarówno w trybie manualnym, jak i automatycznym zapewnia płynność pracy.

Tryb manualny jest niezwykle przydatny do badania pojemników z płynami oraz do zbadania osób odmawiających przeprowadzanie testu.

Alkomat iBlow MILITARY posiada sygnalizator LED, który jest szczególnie istotny podczas kontroli drogowych przeprowadzonych po zmierzchu. Sygnalizator działa w dwóch niezależnych od siebie trybach.

W trybie automatycznym sygnalizacja LED nie wymaga ingerencji użytkownika. Natomiast w trybie manualnym uruchomienie następuje z poziomu gotowości do pomiaru.


Niezwykle istotnymi funkcjami alkomatu iBlow MILITARY są: podgląd ostatniego pomiaru, licznik pomiarów, informacja o wymaganej kalibracji. iBlow posiada również funkcję automatycznego wyłączania się po określonym czasie bezczynności.

Rewolucyjny Alkomat Przesiewowy
Dużą szybkość pracy iBlow zawdzięcza zastosowaniu innowacyjnego sensora elektrochemicznego typu Suracell.

Najwyższej klasy czujnik i podzespoły sprawiają, że pomiar trwa zaledwie kilka sekund, co może być szczególnie przydatne np. na imprezach masowych.
iBlow to pierwszy na polskim rynku alkomat przesiewowy z wyświetlaczem, dzięki czemu można odczytać orientacyjny wynik stężenia alkoholu.

Na takie urządzenie czekały służby mundurowe!

Zaprojektowany W Polsce

W drugiej połowie 2015 roku firma Promiler Sp. z o.o. w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku alkomatów rozpoczęła projekt alkomatu o nazwie Promiler iBlow.

Alkomat stworzony został w kooperacji z największym producentem alkomatów na świecie - firmą Sentech Korea Corporation. Idea, wygląd, a także zasada działania i dobór komponentów alkomatu iBlow powstały w studio projektowym firmy Promiler w Poznaniu.

Wielokrotnie Nagradzany

Od debiutu na rynku alkomat PROMILER uzyskał wiele pozytywnych opinii. iBlow został liderem wielu rankingów urządzeń profesjonalnych, laureatem nagród i nominacji.

W 2017 roku alkomat iBlow otrzymał nagrodę “Lider Bezpieczeństwa Państwa”, która jest przyznawana przez Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych najlepszym polskim produktom w zakresie obronności i bezpieczeństwa. Promiler otrzymał również wyróżnienie “Dobra Marka”.

AŻ 5 lat Gwarancji

O najwyższej jakości naszych urządzeń przekonało się już wielu Klientów - w tym służby mundurowe.

Przez ponad 10 lat w branży alkomatów dowiedliśmy, że handlujemy tylko profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi. Słyniemy również z doskonałej obsługi posprzedażowej.

Tylko najlepsze i najwyższej jakości urządzenia zyskują u nas PRZEDŁUŻONA GWARANCJĘ AŻ DO 5 LAT! iBlow znalazł się wśród alkomatów objętych tym długim okresem gwarancji.
Darmowa KalibracjaKalibracja to pojęcie nierozerwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza to że alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika.


Kalibracja alkomatu iBlow jest zalecana co 6 miesięcy lub co 10 000 pomiarów, natomiast wymagana co 12 miesięcy lub co 50 000 pomiarów.Najciekawsze Funkcjonalności


Nawet do 750 testów na GodzinęDzięki zastosowaniu niezwykle szybkiego, nowoczesnego sensora elektrochemicznego typu Suracell pomiar trwa zaledwie 4 sekundy, co może być szczególnie przydatne np. na imprezach masowych.

Również służby mundurowe cenią sobie krótki czas przygotowania alkomatu do następnego pomiaru i błyskawiczne przeprowadzenie testu.


Pasywny Tryb PomiarówCechą szczególnie istotną jest funkcja pracy w trybie pasywnym, dzięki której można wykonać test na obecność alkoholu w pojemnikach z płynami oraz przebadać osoby niewspółpracujące przy badaniu. Dzięki trybowi pasywnemu mamy zawsze możliwość zweryfikowania podejrzanych płynów i substancji pod kątem zawartości alkoholu unikając bezpośredniej interakcji z pojemnikiem.
Dokładny wynik oraz Sygnalizator led


Rewolucyjnym rozwiązaniem jest wprowadzenie ekranu do alkomatu przesiewowego. O orientacyjnym stężeniu alkoholu w wydychanym powietrzu informuje nie tylko wyświetlacz LCD oraz lampa sygnałowa LED (zielona/czerwona).

Alkomat iBlow posiada również:
- sygnalizator: światło czerwone /zielone
- oświetlenie osoby badanej /latarka LED


Wbudowane MagnesyWbudowane w obudowę urządzenia magnesy umożliwiają przymocowanie alkomatu do metalowych powierzchni. Zastosowanie tej funkcji jest szczególnie istotne dla służb mundurowych, np. podczas kontroli drogowej.
Specyfikacja Techniczna


Rodzaj sensora : elektrochemiczny Suracell
Zakres i dokładność prezentowanego pomiaru : +/-0.07‰ BAC przy 1‰ BAC
Kalibracja : zalecana: co 6 miesięcy /10000 pomiarów : wymagana: co 12 miesięcy /50000 pomiarów
Wymienny czujnik : tak/tylko serwis
Wymaga ustnika : nie
Waga netto : 299g
Wymiary produktu : 298mm / 49mm


Gratis

Pendrive o pojemności 16 GB. Ogromną zaletą karty jest jej mobilność: z łatwością przechowasz ją w portfelu w miejscu na karty płatnicze czy wizytówki. Dzięki temu nigdy nie zapomnisz o pen drive’ie i w każdej, nawet awaryjnej sytuacji będziesz miał go przy sobie!

Przenośna pamięć USB 2.0 umożliwi przechowywanie i transfer danych. Elegancka karta z dwustronnym nadrukiem została specjalnie zalaminowana, aby była odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu może długo służyć właścicielowi.

Rodzaj sensora : elektrochemiczny Suracell
Zakres i dokładność prezentowanego pomiaru : +/-0.07‰ BAC przy 1‰ BAC
Kalibracja

: zalecana: co 6 miesięcy /10000 pomiarów

: wymagana: co 12 miesięcy /50000 pomiarów

Wymienny czujnik : tak/tylko serwis
Wymaga ustnika : nie
Waga netto : 299g
Wymiary produktu : 298mm / 49mm

Świeżo skalibrowany i gotowy do użycia alkomat iBlow Military
Instrukcja w Języku Polskim
Instrukcja skrócona
Smyczka na rękę
Kabel USB 2.0
Zestaw baterii alkalicznych - 6szt. AA
Dodatkowe ustniki wielorazowego użytku 2szt
Walizka
Etui

OPINIE

Opinie

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się