Pijany kierowca przebrany za... alkomat

Pijany kierowca przebrany za... alkomat

Student James Miller poruszał się autem pod prąd jedną z ulic w Oxford, w stanie Ohio (USA). To oraz niezapalone światła zwróciły uwagę policji.

Zatrzymali oni pojazd i podetknęli kierowcy alkomat. Wynik? Niemal dwukrotnie przekroczony limit dopuszczalny. Na nic się zdała próba oszukania alkomatu świeżą gumą do żucia. Mało tego. Przy kierowcy policjanci znaleźli otwartą puszkę piwa. Na fotelu pasażera stała skrzynka piwa, w bagażniku zaś kolejna...

Policjanci jednakże nie spodziewali się tego, co zobaczą jak pijany kierowca opuści już pojazd. 20-latek bowiem był przebrany w kostium-alkomat. Wracał z imprezy na Halloween.

Fotka z komisariatu przyniosła młodzieńcowi światowa sławę (grafika: Ohio Police)

Kostium na wysokości piersi miał rosnącą skalę z trzema stanami upojenia: Nudzi, Dusza Towarzystwa i Tupełnie Zrzeźwy (zamierzona literówka). Na wysokości miednicy zaś duży napis “Dmuchaj tutaj” z “rurką” do dmuchania w okolicach rozporka.

Alkomatowy” kierowca został ukarany po trzykroć. Za jazdę pod prąd, spożycie alkoholu poniżej dopuszczalnego w tym stanie wieku no i jazdę po pijanemu.

Za kostium-alkomat naszemu śmieszkowi się upiekło. Widać całe szczęcie nie proponował on funkcjonariuszom dmuchania w swój, nałożony “alkomat”.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się