REGULAMIN „AKCJI ZNICZ”
1. Promocja „Akcja Znicz” trwa w dniach 19.10. – 31.10.2017 i dotyczy usługi kalibracji pogwarancyjnej zamawianej w sklepie internetowym alkotester.pl oraz na miejscu: w sklepie stacjonarnym przy ul. 28 czerwca 1956 r. nr 223/229 w Poznaniu.

2. Organizatorem promocji „Akcja Znicz” jest firma SPEED-UP S.C. Arkadiusz Skwarek Mikołaj Witczak z siedzibą w Poznaniu, przy ul. 28 czerwca 1956 r. nr 223/229. Promocja na usługę kalibracji ma na celu zachęcenie do przeglądu alkomatu i promocję bezpieczeństwa drogowego.

3. Promocja „Akcja Znicz” polega na zniżce na regularną cenę usługi kalibracji alkomatów osobistych – 29 zł (cena regularna to 55 zł) i można z niej skorzystać wpisując kod „Akcja Znicz” podczas zakupu kalibracji pogwarancyjnej w sklepie internetowym alkotester.pl (w koszyku, podczas składania zamówienia pojawi się pole KOD RABATOWY, w które należy wpisać: Akcja Znicz, rabat nalicza się automatycznie), a także w sklepie stacjonarnym podając sprzedawcy hasło Akcja Znicz.

UWAGA: Do ceny kalibracji (29zł) należy doliczyć koszt przesyłki, który wynosi 14 zł. Alkomat po serwisie odsyłamy kurierem DPD za pobraniem.

4. Wszelkie pytania o akcję promocyjną można kierować na adres: info@alkotester.pl.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się