Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

ALKOMATY

Na alkotester.pl znajdziesz idealny alkomat

W naszym sklepie, możesz wybierać z szerokiej oferty profesjonalnych alkomatów i skorzystać z darmowej pomocy ekspertów. Dzięki temu, że bezpośrednio współpracujemy z najpopularniejszymi markami, nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością, przy najniższej możliwej cenie.

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem: PROMILER, AlcoForce, GTX i PRO-X.

Zadbaj u nas o swój alkomat

Dostarczamy naszym Klientom wszystkie niezbędne usługi. Oferujemy możliwość zakupu alkomatów, niezbędnych akcesoriów, a także opiekę nad urządzeniem w naszym specjalistycznym laboratorium – wszystko w jednym miejscu!

W laboratorium świadczymy usługi, które wykonywane są przy użyciu nowoczesnych i precyzyjnych maszyn, pod opieką naszych doświadczonych ekspertów. Przy zakupie alkomatu na alkotester.pl, niektóre z nich są całkowicie darmowe!

...

Na alkotester.pl możesz skorzystać z:

Alkomaty Półprzewodnikowe

Sprawdź ofertę alkomatów półprzewodnikowych.

Sensory półprzewodnikowe to ważny element historii alkomatów. Jest to pierwsza technologia stosowana w urządzeniach do pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenia będą zdecydowanie tańsze, niż te z sensorem elektrochemicznym (ich ceny zaczynają się od ponad 100 zł), jednak są również bardziej podatne na uszkodzenia po kontakcie z niektórymi substancjami.

Przed korzystaniem z alkomatu półprzewodnikowego polecamy przepłukać usta wodą i unikać picia alkoholu czy palenia bezpośrednio przed badaniem.

Alkomaty Elektrochemiczne

Sprawdź ofertę alkomatów elektrochemicznych.

Sensory elektrochemiczne opierają się na najnowszej technologii wykrywającej stężenie alkoholu w organizmie na podstawie wydychanego powietrza. Urządzenia posiadające sensor elektrochemiczny są bardzo odporne na substancje inne niż alkohol. Nie uszkodzi ich nikotyna czy aceton.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia różniące się ceną, okresem gwarancji, wymaganą częstotliwością kalibracji i designem.

Alkomaty Osobiste

Sprawdź ofertę alkomatów osobistych.

Czasy, w których na alkomaty dobrej jakości stać było głównie służby mundurowe, są już za nami. Rozwój technologiczny i usprawnienie procesu produkcji, sprawiły że ceny profesjonalnych urządzeń znacząco spadły – stawki zaczynają się od około 100-200 zł.

W zależności od potrzeb, możesz wybrać wyjątkowo precyzyjny i trwały alkomat z wyższej półki cenowej lub bardziej ekonomiczne urządzenie, którego zakup mniej wpłynie na Twoje finanse. Tańsze urządzenie również posłuży Ci przez lata.

Alkomaty Policyjne

Sprawdź ofertę alkomatów policyjnych.

Alkomaty policyjne to po prostu urządzenia, które ze względu na swoją specyfikację, sprawdzają się podczas kontroli trzeźwości na drogach, czy przeprowadzania akcji policyjnych. Na alkotester.pl znajdują się alkomaty spełniające dwa najważniejsze warunki:

 • Nadają się do intensywnego użytkowania – można nimi przebadać bardzo dużą liczbę osób w krótkim czasie.

 • Wykonują bardzo precyzyjne pomiary.

Oprócz tego alkomaty policyjne są wyjątkowo trwałe i działają bezbłędnie nawet w niesprzyjających warunkach.

Alkomaty Profesjonalne

Sprawdź ofertę alkomatów profesjonalnych.

Urządzenia wykorzystywane przez profesjonalistów są wykonywane z najlepszych dostępnych komponentów i z zachowaniem szczególnej staranności. W swojej ofercie mają je marki z największym doświadczeniem i cieszące się zaufaniem. Są to często producenci, którzy obsługują służby mundurowe i zakłady pracy.

Na alkotester.pl sprzedajemy alkomaty profesjonalne, ponieważ wiemy, że każdy Klient może mieć bardzo wysokie wymagania, które spełnią jedynie urządzenia przeznaczone dla ekspertów. Warto wiedzieć, że ich jakość wiąże się z wyższą ceną. Profesjonalny alkomat może kosztować od 800 do nawet 6 000 zł.Alkomaty Przesiewowe

Sprawdź ofertę alkomatów przesiewowych.

Alkomat przesiewowy musi być prosty w obsłudze, nadawać się do szybkiego przebadania dużej ilości osób i pozwalać na zachowanie higieny. Takie urządzenia najczęściej wykorzystywane są przez policję i duże zakłady pracy. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia z ustnikiem lub bez niego. Te drugie pozwolą zachować higienę na jeszcze wyższym poziomie.Alkomaty Dowodowe

Sprawdź ofertę alkomatów dowodowych.

Pomiar wykonany alkomatem może stać się istotnym dowodem w sprawie sądowej, tylko jeżeli urządzenie spełnia szereg dokładnie określonych warunków. Jego precyzja musi być testowana, a podawane wyniki takie same, jak w określonym wzorcu. Proces ten nazywa się wzorcowaniem i należy go wykonywać co 6 miesięcy.

Alkomaty dowodowe służą do ostatecznego stwierdzenia stanu danej osoby (np. w sytuacji, gdy różne urządzenia pokazywały inne wyniki). Odpowiednio zadbane urządzenie (posiadające ważne świadectwo wzorcowania) zawsze pokaże bezbłędny wynik.

Przydatnym dodatkiem do alkomatów dowodowych jest drukarka. Pozwala zachowywać wynik nie tylko w formie elektronicznej, ale również papierowej. Drukarka może być sprzedawana dodatkowo lub wbudowana w urządzenie.Alkomaty Barowe

Sprawdź ofertę alkomatów barowych.

Alkomaty barowe to urządzenia przeznaczone do użytku w miejscach publicznych, szczególnie takich, w których spożywa się alkohol. Ze względu na to, urządzenia są wyjątkowo odporne na jakiekolwiek uszkodzenia. Trwała obudowa. chroni alkomat od zewnątrz, natomiast dobrej jakości sensor zmniejsza ryzyko awarii spowodowanej kontaktem z oparami alkoholu, resztkami jedzenia lub innych płynów.

Dzięki urządzeniu właściciele barów, klubów czy hoteli mogą zaoferować swoim gościom nową usługę, a także dodatkowo zarobić.

 • Zakupiony alkomat będzie dostosowany do Twoich potrzeb. Na etapie zamawiania decydujesz o tym, czy badania będą wykonywane odpłatnie.

 • W alkomatach barowych często wbudowany jest wyświetlacz i głośnik. Pozwala to na uzyskanie dodatkowej powierzchni reklamowej.

Dobierając naszę ofertę alkomatów barowych zwracamy również uwagę na to, żeby były proste w obsłudze. Dzięki temu każda osoba może wykonać pomiar samodzielnie.Alkomaty Stacjonarne

Sprawdź ofertę alkomatów stacjonarnych.

Do badania trzeźwości w miejscach publicznych najlepiej sprawdzą się alkomaty stacjonarne, ponieważ są:

 • Dostosowane do montażu stacjonarnego.

 • Bardzo proste w obsłudze – nie wymagają zatrudnienia dodatkowej osoby do przeprowadzania badań.

 • Trwałe – istnieje bardzo małe ryzyko, że alkomat zostanie uszkodzony przez osobę wykonującą badanie.

 • Pozwalają na przebadanie dużej liczby osób, nawet w krótkich odstępach czasowych.

 • Niektóre modele mają dodatkową powierzchnię reklamową – wbudowany ekran i głośniki pozwalają na umieszczenie dowolnej reklamy.

 • Niektóre modele dają możliwość zarobku – Klient może zdecydować, czy wykonane jego alkomatem badania będą płatne.

Różnorodność urządzeń dostępnych w naszym sklepie sprawia, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Dostępne są alkomaty dostosowane do użytku komercyjnego (np. w barach, hotelach, restauracjach), a także do wykorzystania w zakładzie pracy.Akcesoria do alkomatów

Sprawdź ofertę akcesoriów.

W naszym sklepie znajdziesz najważniejsze akcesoria do alkomatów. Oferujemy dodatki:

 • zapewniające większą higienę podczas korzystania z urządzenia, takie jak dodatkowe ustniki lub filtry antybakteryjne;

 • chroniące zakupiony alkomat, np. pokrowce, torby czy walizki;

 • niezbędne elementy urządzenia, które mogą się zużyć: baterie, zasilacze, elementy obudowy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wybór alkomatów na alkotester.pl jest bardzo duży. Jeżeli nie wiesz, które urządzenie najlepiej sprosta Twoim wymaganiom, a przy tym zmieści się w budżecie, skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w Poznaniu na ulicy Głogowskiej 277.

Możesz liczyć na darmową poradę eksperta i pomoc w zakupie urządzenia.

Wybierz sposób dostawy alkomatu

Po wybraniu urządzenia możesz zdecydować o sposobie dostawy. Alkomat dostarczymy prosto pod Twoje drzwi, do najbliższego punktu odbioru paczek, Możesz także odebrać go w naszej siedzibie.

Przy zakupie alkomatu elektronicznego lub wydaniu więcej niż 200 zł w naszym sklepie, możesz liczyć na darmową dostawę!
źródła:

 • Strona alkotester.pl
Istnieje _ produktów

Pokazuje% z% -% do% z% ogółem% przedmiotów

Aktywne filtry

5LAT gwarancji

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się