Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Najczęściej kupowane

Alkomat ALP-1 + KARTA PENDRIVE 16GB

1 590,00 zł

(brutto)

Alkomat Policyjny ALP-1ALP-1 to jeden z najbardziej popularnych alkomatów profesjonalnych. Ten model marki PROMILER jest znany służbom mundurowym całej Europy.

Zastosowana w urządzeniu najwyższej jakości technologia elektrochemiczna jest gwarantem bardzo wysokiej wiarygodności pomiaru! ALP-1 to jeden z najbardziej zaawansowanych detektorów alkoholu dostępnych na rynku. Alkomat posiada trwały czujnik.

Kalibracja ALP-1 jest wymagana raz na rok lub co 1500 testów!

Dwa Aktywne i Dwa Pasywne tryby pomiaru
Alkomat ALP-1 może pracować w kilku trybach pomiaru.

W trybie automatycznym alkomat sam rozpoznaje wydech osoby badanej.

Tryb ręczny stosuje się natomiast w przypadku, gdy badany nie chce lub nie jest w stanie wykonać testu w trybie automatycznym.

Urządzenie może działać też w trybie pasywnym (automatycznym lub ręcznym) z użyciem ustnika bezkontaktowego (tzw. lejka), który sprawdza się do przeprowadzania badań przesiewowych na dużej grupie osób.

Tryb wykrywania alkoholu w płynach


ALP-1 umożliwia zbadanie czy w oparach nad płynem spożywczym (np. napojem, herbatą) znajduje się alkohol.

Alkomat należy ustawić w tryb pasywny ręczny, a następnie nie zakładać ustnika. Płyn w pojemniku należy przed badaniem zamieszać, umieścić alkomat kilka centymetrów nad powierzchnią płynu i trzymając go w pozycji ,,portem pomiarowym w dół" wykonać test.

W tym trybie alkomat pokaże jeden z dwóch komunikatów: "PASS"- płyn nie zawiera znacznej ilości alkoholu lub nie zawiera do w ogóle; "FAIL" - w płynie wykryto alkohol.

Wymiana Danych
ALP-1 umożliwia zapis danych na karcie SD w formacie Microsoft Excel (CSV), dzięki czemu można przenieść cały rejestr wyników testów na inne urządzenie, np. komputer PC. Slot na kartę pamięci SD znajduje się z boku alkomatu.

Do komputera można się również połączyć za pomocą dedykowanego kabla. Dodatkowo, producent zadbał o zaprojektowane specjalnie dla alkomatu ALP-1 oprogramowanie MAX30, dzięki któremu pozyskiwanie danych i ich zapis na dysku komputera jest łatwiejszy.
Dedykowana Drukarka przewodowa

(Drukarka nie znajduję się w zestawie!) Alkomat ALP-1 może współdziałać z dedykowaną drukarką przewodową.

Niektóre wersje alkomatu są również wyposażone w możliwość drukowania bezprzewodowego za pomocą protokołu Bluetooth lub IrDA.

Dzięki łączności z drukarką może wydrukować: wynik ostatniego badania, wynik wybranego testu lub też wyniki testów z określonego zakresu. Urządzenie drukuje również informację o nieudanych testach.

Darmowa KalibracjaKalibracja to pojęcie nieoderwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono że co około 12 miesięcy lub co 1500 pomiarów,, alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika. O konieczności kalibracji świadczą komunikaty oraz wyniki zdecydowanie odbiegające od rzeczywistości - np. 0,5‰ mimo braku spożycia alkoholu.
Budowa Alkomatu1. Ustnik
2. Dioda B
3. Dioda A

4. Czytelny wyświetlacz

5. Slot na kartę SD
6. Lewy przycisk funkcyjny

7. Prawy przycisk funkcyjny

8. Power / Zatwierdź
9. Złącze komunikacyjne

10. Moduł pomiarowy

Gratis

Pendrive o pojemności 16 GB. Ogromną zaletą karty jest jej mobilność: z łatwością przechowasz ją w portfelu w miejscu na karty płatnicze czy wizytówki.

Dzięki temu nigdy nie zapomnisz o pen drive’ie i w każdej, nawet awaryjnej sytuacji będziesz miał go przy sobie! Przenośna pamięć USB 2.0 umożliwi przechowywanie i transfer danych. Elegancka karta z dwustronnym nadrukiem została specjalnie zalaminowana, aby była odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu może długo służyć właścicielowi.


Zestaw Zawiera


Specyfikacja Techniczna


Zakres i dokładność pomiaru : 0.00 - 5.00‰
z dokładnością do 0,01‰

precyzja pomiaru
: +/-0.3‰BAC przy 1‰


Kalibracja
: co 12 m-cy lub 2500 pomiarów
wymienny czujnik : tak - przez serwis

wymaga ustnika
: nie

rodzaj i liczba baterii
: 2 x AA 1,5V Alkaiczne
waga netto : 155g
Wymiary produktu : 130 x 65x 34 mm
rodzaj sensora : elektrochemiczny

Aż 5 Lat Gwarancji w cenie


O najwyższej jakości naszych urządzeń przekonało się już wielu Klientów - w tym służby mundurowe. Przez ponad 10 lat w branży alkomatów dowiedliśmy że handlujemy tylko profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi. Tylko najlepsze i najwyższej jakości urządzenia zyskują u nas PRZEDŁUŻONA GWARANCJĘ AŻ DO 5 LAT!

Zakres i dokładność pomiaru : 0.00 - 5.00‰
z dokładnością do 0,01‰

precyzja pomiaru
: +/-0.3‰BAC przy 1‰


Kalibracja
: co 12 m-cy lub 2500 pomiarów
wymienny czujnik : tak - przez serwis

wymaga ustnika
: nie

rodzaj i liczba baterii
: 2 x AA 1,5V Alkaiczne
waga netto : 155g
Wymiary produktu : 130 x 65x 34 mm
rodzaj sensora : elektrochemiczny


Świeżo skalibrowany i gotowy do użycia alkomat ALP-1
Instrukcja w Języku Polskim
Ustniki wielorazowego użytku
- 5 szt. do pomiarów precyzyjnych
- 1 szt. do pomiarów przesiewowych
Zestaw baterii alkalicznych - 2szt. AAA
Oprogramowanie MAX 30 oraz kabel do podłączenia PC
Poręczna walizka
Eleganckie etui alkomatPath: > > Alkomat ALP-1 + KARTA PENDRIVE 16GB

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

17 Inne produkty w tej samej kategorii:

`Kup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.