Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Stacjonarny alkomat w Białymstoku. Każdy może się przebadać

Oficjalne przekazanie alkomatu stacjonarnego AL 4000 Komendantowi Miejskiej Policji w Białymstoku przez WORD w Białymstoku.


Oficjalne przekazanie alkomatu stacjonarnego AL 4000 Komendantowi Miejskiej Policji w Białymstoku przez WORD w Białymstoku odbyło się 25 lutego 2015 roku.

Jedno z najnowocześniejszych, dostępnych na polskim rynku, urządzeń do samoobsługowego pomiaru stanu trzeźwości, zawisło w poczekalni Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku przy ul. Generała Józefa Bema 4. Wszystko po to, by każdy chętny do zbadania swojego stanu trzeźwości, mógł wykonać je sam, w sposób prosty i anonimowy oraz całkowicie bezpłatny. Po wdmuchnięciu odpowiedniej ilości powietrza poprzez jednorazową słomkę, alkomat wskaże wynik, dzięki któremu będzie wiadomo, czy można bezpiecznie prowadzić pojazd czy nie.

Al-4000 to alkomat z czujnikiem elektrochemicznym, posiadający wysoki zakres pomiarowy do 5.0 promili. Charakteryzują go bardzo prosta obsługa, wszystkie komunikaty w języku polskim. Pomiar przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowej słomki poprzez którą powietrze wdmuchiwane jest do czujnika. Po kilku sekundach otrzymujemy wynik z dokładnością do setnych części promila.

Źródło: http://www.word.bialystok.pl/brd1502.html

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się