Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Stacjonarny alkomat w Białymstoku. Każdy może się przebadać

Oficjalne przekazanie alkomatu stacjonarnego AL 4000 Komendantowi Miejskiej Policji w Białymstoku przez WORD w Białymstoku.


Oficjalne przekazanie alkomatu stacjonarnego AL 4000 Komendantowi Miejskiej Policji w Białymstoku przez WORD w Białymstoku odbyło się 25 lutego 2015 roku.

Jedno z najnowocześniejszych, dostępnych na polskim rynku, urządzeń do samoobsługowego pomiaru stanu trzeźwości, zawisło w poczekalni Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku przy ul. Generała Józefa Bema 4. Wszystko po to, by każdy chętny do zbadania swojego stanu trzeźwości, mógł wykonać je sam, w sposób prosty i anonimowy oraz całkowicie bezpłatny. Po wdmuchnięciu odpowiedniej ilości powietrza poprzez jednorazową słomkę, alkomat wskaże wynik, dzięki któremu będzie wiadomo, czy można bezpiecznie prowadzić pojazd czy nie.

Al-4000 to alkomat z czujnikiem elektrochemicznym, posiadający wysoki zakres pomiarowy do 5.0 promili. Charakteryzują go bardzo prosta obsługa, wszystkie komunikaty w języku polskim. Pomiar przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowej słomki poprzez którą powietrze wdmuchiwane jest do czujnika. Po kilku sekundach otrzymujemy wynik z dokładnością do setnych części promila.

Źródło: http://www.word.bialystok.pl/brd1502.html

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się