Strumieński komisariat ma swój alkomat stacjonarny!

Ogólnodostępny alkomat stacjonarny marki PROMILER od września 2017 roku funkcjonuje w Komisariacie Policji w Strumieniu. W powiecie cieszyńskim to już drugi alkomat AL 4000, pierwsze urządzenie umieszczono w komisariacie w Skoczowie, o czym pisaliśmy parę miesięcy temu.

Ogólnodostępny alkomat stacjonarny marki PROMILER od 19.09.2017 roku funkcjonuje w Komisariacie Policji w Strumieniu. W powiecie cieszyńskim to już drugi taki alkomat, pierwsze urządzenie umieszczono w komisariacie w Skoczowie, o czym pisaliśmy parę miesięcy temu.

Nowoczesny alkomat AL 4000 został zakupiony dzięki środkom przekazanym przez władze Miasta Strumienia oraz Gminy Chybie. AL 4000 został zamontowany w poczekalni strumieńskiego komisariatu, dzięki czemu każdy może samodzielnie sprawdzić poziom alkoholu w swoim organizmie nie kłopocząc dyżurującego policjanta.

Promiler AL 4000 to alkomat stacjonarny, który funkcjonuje już w kilkuset komisariatach policji. W każdym z nich pełni tą samą funkcję: umożliwia darmowe badanie każdemu, kto waha się czy może już wsiąść "za kółko". Badanie alkomatem jest prostą i bezpłatną czynnością. Użytkowanie ułatwiają komunikaty głosowe oraz wyświetlające się na ekranie LCD komunikaty. Prostota i szybkość badania sprawiają, że alkomat robi furorę w miejscach publicznych.

Źródło: http://slaska.policja.gov.pl/kat/informacje/wiadomosci/213097,Ogolnodostepny-alkomat-w-strumienskim-komisariacie.html

Zobacz nasze alkomaty stacjonarne!

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się