Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Strumieński komisariat ma swój alkomat stacjonarny!

Ogólnodostępny alkomat stacjonarny marki PROMILER od września 2017 roku funkcjonuje w Komisariacie Policji w Strumieniu. W powiecie cieszyńskim to już drugi alkomat AL 4000, pierwsze urządzenie umieszczono w komisariacie w Skoczowie, o czym pisaliśmy parę miesięcy temu.

Ogólnodostępny alkomat stacjonarny marki PROMILER od 19.09.2017 roku funkcjonuje w Komisariacie Policji w Strumieniu. W powiecie cieszyńskim to już drugi taki alkomat, pierwsze urządzenie umieszczono w komisariacie w Skoczowie, o czym pisaliśmy parę miesięcy temu.

Nowoczesny alkomat AL 4000 został zakupiony dzięki środkom przekazanym przez władze Miasta Strumienia oraz Gminy Chybie. AL 4000 został zamontowany w poczekalni strumieńskiego komisariatu, dzięki czemu każdy może samodzielnie sprawdzić poziom alkoholu w swoim organizmie nie kłopocząc dyżurującego policjanta.

Promiler AL 4000 to alkomat stacjonarny, który funkcjonuje już w kilkuset komisariatach policji. W każdym z nich pełni tą samą funkcję: umożliwia darmowe badanie każdemu, kto waha się czy może już wsiąść "za kółko". Badanie alkomatem jest prostą i bezpłatną czynnością. Użytkowanie ułatwiają komunikaty głosowe oraz wyświetlające się na ekranie LCD komunikaty. Prostota i szybkość badania sprawiają, że alkomat robi furorę w miejscach publicznych.

Źródło: http://slaska.policja.gov.pl/kat/informacje/wiadomosci/213097,Ogolnodostepny-alkomat-w-strumienskim-komisariacie.html

Zobacz nasze alkomaty stacjonarne!

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się