Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Super Marka 2019 dla alkomatów PROMILER

.

Oferowane przez sklep internetowy Alkotester.pl alkomaty PROMILER otrzymały prestiżowy tytuł Super Marka 2019.

Według kapituły godła Dobra Marka/Super Marka alkomaty PROMILER uzyskały najlepszy wynik i zajęły pierwsze miejsce na rynku alkomatów w Polsce.

Alkomaty z logo PROMILER to nie tylko wybór polskich państwowych służb mundurowych jak Policja lub Żandarmeria Wojskowa. Stosowana w nich technologia pomiaru promili w wydychanym powietrzu obecna jest także w dziesiątkach tysięcy urządzeń sprzedanych Klientom indywidualnym i firmowym. Firmowym, bowiem urządzenia PROMILER używane są chętnie przez pracodawców do kontroli swoich pracowników.

Jako, że marka PROMILER już wcześniej wyróżniona została Dobrą Marką, otrzymała teraz tytuł Super Marki. Nagroda przyznawana jest już od dekady przez redakcję Biznes Trendy Dziennika Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu Dziennika Gazety Prawnej.

W wielu sytuacjach trzeźwość to dosłownie sprawa życia lub śmierci. Tam gdzie liczy się życie nie ma miejsca na kompromisy.

Alkomaty PROMILER – nie tylko dla Policji.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się