Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Na komendzie policji w Tychach sam zbadasz trzeźwość. Jest alkomat samoobsługowy AL 4000

Na komendzie policji w Tychach sam zbadasz trzeźwość. Jest alkomat samoobsługowy AL 4000 marki Promiler!

Na komendzie policji w Tychach sam zbadasz trzeźwość. Jest alkomat samoobsługowy AL 4000 marki Promiler!

Nie jesteś pewny, czy możesz wsiąść za kółko, skoro kilka godzin temu spożywałeś alkohol? Nie chcesz ryzykować poważnych konsekwencji? Policjanci wychodzą naprzeciw twoim oczekiwaniom. Od poniedziałku Komenda Miejska Policji w Tychach udostępni kierowcom specjalny, samoobsługowy alkomat, który rozwieje wątpliwości.

 
Kierowcom radzimy jeszcze, by na policyjne komendy dostali się pieszo. Zdarzały się już bowiem takie przypadki, że niektórzy decydowali się na przejazd autem, badanie wykazywało promile i pojawiał się spory problem.

Źródło: http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/tychy/a/na-komendzie-policji-w-tychach-sam-zbadasz-trzezwosc-jest-alkomat-samoobslugowy,9991844/

Alkomat AL 4000V w naszym sklepie.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się