Nowy alkomat dla Policji w Potęgowie

Policjanci z Potęgowa od czerwca dysponują najnowszym alkomatem iBlow w wersji Premium! Zakup urządzenia dla Policji był możliwy dzięki środkom z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Potęgowie.

Policjanci z Potęgowa od czerwca dysponują najnowszym alkomatem iBlow w wersji Premium! Zakup urządzenia dla Policji był możliwy dzięki środkom z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Potęgowie.

Alkomat przesiewowy umożliwia badanie w sytuacjach wymagających natychmiastowej interwencji (jest ultraszybki), również gdy osoba badana nie chce współpracować podczas wykonywania testu. iBlow to najnowocześniejszy alkomat policyjny, który w przeciwieństwie do konkurencji nie tylko jest bardzo szybki, ale też wyświetla orientacyjny wynik stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu na wyświetlaczu LCD.

Komendant miejscowej Policji podziękował Wójtowi Gminy Potęgowo i Przewodniczącej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za ten gest i zapewnił, że urządzenie jest bardzo potrzebne.

Źródło: http://www.potegowo.pl/pl/aktualnosc/zakup-alkomatu-dla-policji-w-pot%C4%99gowie

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się