Pijany przewrócił znak i wjechał na chodnik w Łomży

Ulicami Łomży w biały dzień szarżował pijany kierowca. Miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Gdy pijany kierujący zatrzymał się na skrzyżowaniu, do jego samochodu podbiegł pan Mateusz, który zabrał mu kluczyki, uniemożliwiając dalszą jazdę. Wcześniej zdążył wjechać na chodnik i "skosić" znak drogowy.

Ulicami Łomży w biały dzień szarżował pijany kierowca. Miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Gdy pijany kierujący zatrzymał się na skrzyżowaniu, do jego samochodu podbiegł pan Mateusz, który zabrał mu kluczyki, uniemożliwiając dalszą jazdę. Wcześniej zdążył wjechać na chodnik i "skosić" znak drogowy.

Mieszkaniec gminy Jedwabne w poniedziałek jechał samochodem ulicami Łomży z blisko trzema promilami alkoholu w organizmie. Uszkodził dwa znaki drogowe i niemal potrącił ludzi znajdujących się na przejściu dla pieszych. Jego niebezpieczna jazda została ukrócona przez innych uczestników ruchu.

Interweniować postanowili dwaj mężczyźni, którzy jechali za nim samochodem.  "Postanowiłem wybiec i wyciągnąć kluczyki" - Jak wjechał w znak, było już pewne praktycznie, że albo zasłabł, czy coś mu się stało, lub był po prostu pijany - relacjonuje Mateusz Ilaszczuk, który jechał samochodem wraz ze swoim kuzynem za pijanym kierowcą.

Źródło: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/lomza-zabral-kluczyki-pijanemu-kierowcy,763529.html

Sprawdź najlepsze alkomaty półprzewodnikowe!

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się