Pijany lekarz na dyżurze!

Pacjenci powiadomili policję o tym, że dyżurujący w szpitalu w Pszczynie lekarz jest pod wpływem alkoholu. Rodzina pacjenta oczekującego w izbie przyjęć zwróciła uwagę na dziwne zachowanie lekarza. To oni zawiadomili policjantów, którzy przyjechali do szpitala z alkomatem. Po zbadaniu okazało się, że lekarz ma w wydychanym powietrzu aż 2,6 promila.

Pacjenci powiadomili policję o tym, że dyżurujący w szpitalu w Pszczynie lekarz jest pod wpływem alkoholu. Rodzina pacjenta oczekującego w izbie przyjęć zwróciła uwagę na dziwne zachowanie lekarza. To oni zawiadomili policjantów, którzy przyjechali do szpitala z alkomatem. Po zbadaniu okazało się, że lekarz ma w wydychanym powietrzu aż 2,6 promila.

Lekarz zszedł z chirurgii, gdzie pełnił dyżur i zaczął wypytywać, czy może jakoś pomóc na izbie przyjęć. Zachowywał się dziwnie, więc rodzina jednego z pacjentów zadzwoniła po policję. O godzinie 21.00 lekarz został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Lekarz pracował w pszczyńskim szpitalu od 10 lipca. W wyniku incydentu zarządzająca placówką spółka Dializa, rozwiązała z nim umowę w trybie natychmiastowym.

Źródło: http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slask/pijany-lekarz-na-dyzurze-w-pszczynie-mial-ponad-26-promila/zvv8m89

Alkomaty z 5-letnią gwarancją!

Alkoholowa blokada wejścia do zakładu pracy

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się