Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Samoobsługowy alkomat przekazany Komendzie Powiatowej Policji w Zambrowie

Nowy, samoobsługowy alkomat przekazany Komendzie Powiatowej Policji w Zambrowie.

Nowy, samoobsługowy alkomat przekazany Komendzie Powiatowej Policji w Zambrowie. 

7 lutego 2015 roku alkomat AL 4000 został przekazany przez Burmistrza Miasta Zambrów Kazimierza Dąbrowskiego Komendantowi Andrzejowi Popko. 

Jeśli kierowcy mają jakiekolwiek wątpliwości, co do swojego stanu trzeźwości, nie powinni prowadzić. Niedopuszczalną jest również sytuacja, kiedy osoba, która podejrzewa, że może być pod wpływem alkoholu, przyjeżdża na badanie kierując pojazdem. Najlepiej przespacerować się do najbliższej komendy lub też poprosić o podwiezienie kogoś z rodziny. Działania Policji skierowane są na przeciwdziałanie alkoholizmowi, a co za tym idzie również na eliminowanie niebezpiecznych zdarzeń z udziałem nietrzeźwych kierujących.

Źródło: http://zambrowiacy.pl/info/nowy-samoobslugowy-alkomat-zostal-przekazany-komendzie-powiatowej-policji-w-zambrowie/

Alkomaty stacjonarne w sklepie alkotester.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się