Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Najczęściej kupowane

Alkomat Drager 5000 + Okulary, Kamizelka

Nowy1 537,50 zł

(brutto)

O Produkcie
Alkomat Dräger 5000 jest to profesjonalny tester alkoholu posiadający policyjny sensor elektrochemiczny w technologii 1/4" DrägerSensor.

Alkomat posiada możliwość wykonania bardzo dużej ilości pomiarów w krótkim czasie, wyposażony  w pamięć, 3 wymienne ustniki/nakładki wielorazowego użytku  które redukują przepływ wsteczny wydychanego powietrza minimalizując ryzyko złapania infekcji przez kolejne badane osoby.  Urządzenie jest gotowe do użytku w ciągu 2 sekund a wszystkie funkcje pomiarowe obsługuje się za pomocą jednego przycisku.Pomiary mogą być wykonywane w zakresie temperatury od -15°C do +50°C.

Ogromną zaletą jest także możliwość wyświetlania wyniku na dwa sposoby. Urządzenie informuje bowiem użytkownika o rezultatach pomiarowych zarówno na przejrzystym i czytelnym wyświetlaczu LCD, jak i również za pomocą diody LED.

Alkomat posiada liczne certyfikaty EU w zależności od konfiguracji: EN 60068-2-32, 2004/108/WE, EN 16280, EN 15964, NHTSA, FDA.


Zawartość Zestawu
Gratis*Okulary Ochronne

Okulary ochronne DRAGER X-pect przeznaczone są do ochrony przed odpryskami i uderzeniami (45m/s). Okulary cechują się wysoką odpornością mechaniczną, zaś dzięki specjalnemu designowi gwarantują doskonałe przyleganie do twarzy oraz najwyższy komfort noszenia.

*Kamizelka odblaskowa

Kamizelka odblaskowa - Noszenie jaskrawej kamizelki odblaskowej sprawi, że będziesz bardziej widoczny w czasie spaceru, jazdy na rowerze itp. Możesz zwiększyć bezpieczeństwo drogowe swoje i innych.


Kalibracja i Serwis!
Kalibracja to pojęcie nie rozerwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono że co 24 miesięce , alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika.Specyfikacja TechnicznaKomunikatyBudowa

Pozostałe informacje
Profesjonalny Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny W ALKOTESTER.pl
dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu najwyższej jakości obsługę oraz funkcjonalność alkomatów w długim okresie. W razie problemów nasz dział techniczny udzieli Państwu możliwie dużo informacji, aby rozwiązać zaistniałe problemy.W ramach oferowanych przez nas produktów gwarantujemy: skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów wysoką jakość usług i miłą obsługę zapewniają wysoko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy, ograniczony do niezbędnego minimum czas reakcji na zgłoszone zapytania, indywidualne podejście i możliwość śledzenia postępu prac nad problemem – odnosi się tylko do reklamacji (każde zgłoszenie reklamacyjne jest rejestrowane i opatrzone unikalnym numerem) uwzględnienie potrzeb Użytkowników
Współpracując z alkotester.pl mają Państwo zawsze pewność że zostaną profesjonalnie obsłużeni.

 Działalność naszej firmy można opisać w czterech słowach : szybko, wygodnie, tanio i bezpiecznie.

Rodzaj sensora : elektrochemiczny 1/4" DrägerSensor
Wyświetlacz : czarno-biały
Czas przygotowania do pomiaru : do 4 s
Czas pomiaru : do 6 s
Zasilanie : 3 × bateria AA
Pamięć : 500 testów z datą i godziną
Kalibracja : co 24 miesiące
Temperatura pracy : -15°C do +50°C
Waga : 245 g z bateriami
Wymiary produktu : 63 × 219 × 41 mm
Zakres pomiaru : 0 - 0,029 mg/L
Sygnalizacja : diody Led - wibracje
certyfikaty : dyrektywa 89/336/EWG (kompatybilność elektromagnetyczna) norma - EN 15964

Skalibrowany i gotowy do użycia alkomat przesiewowy Drager 5000
Eleganckie Etui
Instrukcja w Języku Polskim
Ustniki wielorazowego użytku - 3 sztuki
Zestaw Baterii Alkaicznych
Pudełko Kartonowe
Instrukcja Obsługi

Napisz opinię

Alkomat Drager 5000 + Okulary, Kamizelka

Alkomat Drager 5000 + Okulary, KamizelkaNapisz opinię

Path: > > > Alkomat Drager 5000 + Okulary, Kamizelka

17 Inne produkty w tej samej kategorii:
Kup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.