Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Najczęściej kupowane

Alkomat stacjonarny EBS-010

Nowy

EBS 10 to renomowany alkomat firmy PROMILER  który służy do kontroli dostępu do miejsc i pomieszczeń, w których wymagana jest absolutna trzeźwość. Alkomat wskazuje jedynie stan nietrzeźwości lub brak alkoholu w wydychanym powietrzu za pomocą dwóch komunikatów: PASS/FAIL.

Więcej szczegółów

Uwaga: ostatnie sztuki!

1 690,00 zł

(brutto)

Napisz opinię

Alkomat stacjonarny EBS-010

Alkomat stacjonarny EBS-010

EBS 10 to renomowany alkomat firmy PROMILER  który służy do kontroli dostępu do miejsc i pomieszczeń, w których wymagana jest absolutna trzeźwość. Alkomat wskazuje jedynie stan nietrzeźwości lub brak alkoholu w wydychanym powietrzu za pomocą dwóch komunikatów: PASS/FAIL.

Napisz opinię

Path: > > Alkomat stacjonarny EBS-010

o_produkcie.png

EBS 10 to renomowany alkomat firmy PROMILER, który służy do kontroli dostępu do miejsc i pomieszczeń, w których wymagana jest absolutna trzeźwość. Alkomat wskazuje jedynie stan nietrzeźwości lub brak alkoholu w wydychanym powietrzu za pomocą dwóch komunikatów: PASS/FAIL.


EBS 10 dedykowany jest do przeprowadzenia masowych badań przesiewowych. Dlatego też alkomat wyróżnia się szybkością pomiaru oraz pracą w ciągłym trybie. W istniejących instalacjach pojedyncze urządzenie kontroluje nawet kilkaset osób dziennie - w przypadku niewykrytego stężenia alkoholu EBS potrzebuje zaledwie około 3 sekund na wykonanie kolejnego testu.


W urządzeniu zastosowano nowoczesny sensor elektrochemiczny czyli technologię stosowaną m.in. przez policję. EBS 10 zyskał uznanie w wielu zakładach przemysłowych – szczególnie popularny jest w Rosji gdzie przemysł ciężki jest bardzo rozbudowany a problem alkoholu w miejscu pracy powszechny. W istniejących instalacjach pojedyncze urządzenie kontroluje nawet kilkaset osób dziennie.

  alkomat-stacjonarny-ebs-010.jpg 

gratis.png

Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono że co około 12 miesięcy alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika.


 specyfikacja_ebs.png


pozostale_info.png

Profesjonalny Serwis gwarancyjny

i pogwarancyjny

 

W ALKOTESTER.pl dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu najwyższej jakości obsługę oraz funkcjonalność alkomatów w długim okresie.
W razie problemów nasz dział techniczny udzieli Państwu możliwie dużo informacji, aby rozwiązać zaistniałe problemy.W ramach oferowanych przez nas produktów gwarantujemy:
  • skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów

  • wysoką jakość usług i miłą obsługę zapewniają wysoko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy,

  • ograniczony do niezbędnego minimum czas reakcji na zgłoszone zapytania,

  • indywidualne podejście i możliwość śledzenia postępu prac nad problemem – odnosi się tylko do reklamacji (każde zgłoszenie reklamacyjne jest rejestrowane i opatrzone unikalnym numerem)

  • uwzględnienie potrzeb Użytkowników

                                                        

                                                                                                
                                    logo_serwis.png                                   
 

Współpracując z alkotester.pl mają Państwo zawsze pewność że zostaną profesjonalnie obsłużeni.

Działalność naszej firmy można opisać w czterech słowach : szybko, wygodnie, tanio i bezpiecznie.

11 Inne produkty w tej samej kategorii:
Kup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.