Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Najczęściej kupowane

Drager Alcotest 7510 + okulary ochronne, kamizelka

Nowy

Alkomat 7510 to wysokiej klasy urządzenie pomiarowe marki Drager.

Dostępny na zamówienie

3 876,96 zł

(brutto)

O Produkcie


Alkomat 7510 to wysokiej klasy urządzenie pomiarowe marki Drager.


Tester widnieje na liście produktów zaakceptowanych przez Krajową Agencję Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (NHTSA CPL - National Highway Traffic Safety Administration) jako przyrząd do kontroli wydychanego powietrza i zabezpieczania wyników jako materiału dowodowego. Ponadto, 7510 jest jednym z niewielu alkomatów podręcznych do analizy zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu zgodnym z OIML 126R. Alcotest® 7510 jest pierwszym podręcznym przyrządem zdolnym do wykonywania testów dowodowych wykrywania alkoholu resztkowego w ustach! W urządzeniu zastosowano piezo-elektryczny aktywator wkomponowany do części nowego systemu pobierania próbek sprawia.


Dodatkowo alkomat 7510 posiada czujnik ciśnienia otoczenia, przez który urządzenie automatycznie kompensuje się z wszelkimi warunkami barometrycznymi otoczenia podczas przeprowadzania badań gazowych na sucho.


Alcotest® 7510 posiada również nowatorską funkcję GPS, która rozpoznaje dokładną lokalizację geograficzną miejsca przeprowadzenia badania. Pobiera współrzędne do centralnego komputera, administrator ma możliwość utworzenia mapy pokazującej zagęszczenie miejsc zatrzymania osób kierujących będących pod wpływem alkoholu.


Alkomat posiada możliwość bezprzewodowego przesyłania danych do przenośnej drukarki Dräger Mobile Printer i komputera.(Drukarka nie znajduje się w zestawie)


Gratis*Okulary Ochronne

Okulary ochronne DRAGER X-pect przeznaczone są do ochrony przed odpryskami i uderzeniami (45m/s). Okulary cechują się wysoką odpornością mechaniczną, zaś dzięki specjalnemu designowi gwarantują doskonałe przyleganie do twarzy oraz najwyższy komfort noszenia.

*Kamizelka odblaskowa

Kamizelka odblaskowa - Noszenie jaskrawej kamizelki odblaskowej sprawi, że będziesz bardziej widoczny w czasie spaceru, jazdy na rowerze itp. Możesz zwiększyć bezpieczeństwo drogowe swoje i innych.

Kalibracja i Serwis!Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem.
Oznacza ono że co 6 miesięcy , alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika.

Kalibracja Alkomatu w okresie 12 miesięcy jest wykonywana darmowo bez limitu jej ilości.Specyfikacja Techniczna

Pozostałe informacje
Profesjonalny Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny W ALKOTESTER.pl
dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu najwyższej jakości obsługę oraz funkcjonalność alkomatów w długim okresie. W razie problemów nasz dział techniczny udzieli Państwu możliwie dużo informacji, aby rozwiązać zaistniałe problemy.W ramach oferowanych przez nas produktów gwarantujemy: skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów wysoką jakość usług i miłą obsługę zapewniają wysoko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy, ograniczony do niezbędnego minimum czas reakcji na zgłoszone zapytania, indywidualne podejście i możliwość śledzenia postępu prac nad problemem – odnosi się tylko do reklamacji (każde zgłoszenie reklamacyjne jest rejestrowane i opatrzone unikalnym numerem) uwzględnienie potrzeb Użytkowników
Współpracując z alkotester.pl mają Państwo zawsze pewność że zostaną profesjonalnie obsłużeni.

Działalność naszej firmy można opisać w czterech słowach : szybko, wygodnie, tanio i bezpiecznie.

Rodzaj sensora : elektrochemiczny
rodzaj i liczba baterii :4x bateria alkaiczna AA
Dokładność pomiaru : 0,01
zakres pomiaru : 0,00 - 5,00
Kalibracja : co 6 miesięcy
wymienny czujnik : tak -przez serwis
Wymaga ustnika : tak
Waga : ok. 430g z bateriami
Wymiary produktu : 90 mm x 185 mm x 45 mm

Świeżo skalibrowany i gotowy do użycia alkomat Drager 7510
Instrukcja obsługi
ustniki wielorazowego użytku 3szt.
elegancka walizka

Napisz opinię

Drager Alcotest 7510 + okulary ochronne, kamizelka

Drager Alcotest 7510 + okulary ochronne, kamizelka

Alkomat 7510 to wysokiej klasy urządzenie pomiarowe marki Drager.

Napisz opinię

Path: > > Drager Alcotest 7510 + okulary ochronne, kamizelka

17 Inne produkty w tej samej kategorii:
Kup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.