Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Najczęściej kupowane

Drager Alcotest 7510

Dostępny na zamówienie

3 954,50 zł

(brutto)

O Produkcie


Alkomat 7510 to wysokiej klasy urządzenie pomiarowe marki Drager.
Tester widnieje na liście produktów zaakceptowanych przez Krajową Agencję Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (NHTSA CPL - National Highway Traffic Safety Administration) jako przyrząd do kontroli wydychanego powietrza i zabezpieczania wyników jako materiału dowodowego. Ponadto, 7510 jest jednym z niewielu alkomatów podręcznych do analizy zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu zgodnym z OIML 126R. Alcotest® 7510 jest pierwszym podręcznym przyrządem zdolnym do wykonywania testów dowodowych wykrywania alkoholu resztkowego w ustach! W urządzeniu zastosowano piezo-elektryczny aktywator wkomponowany do części nowego systemu pobierania próbek sprawia.
Dodatkowo alkomat 7510 posiada czujnik ciśnienia otoczenia, przez który urządzenie automatycznie kompensuje się z wszelkimi warunkami barometrycznymi otoczenia podczas przeprowadzania badań gazowych na sucho.
Alcotest® 7510 posiada również nowatorską funkcję GPS, która rozpoznaje dokładną lokalizację geograficzną miejsca przeprowadzenia badania. Pobiera współrzędne do centralnego komputera, administrator ma możliwość utworzenia mapy pokazującej zagęszczenie miejsc zatrzymania osób kierujących będących pod wpływem alkoholu.
Alkomat posiada możliwość bezprzewodowego przesyłania danych do przenośnej drukarki Dräger Mobile Printer i komputera.(Drukarka nie znajduje się w zestawie)Kalibracja i Serwis!Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem.
Oznacza ono że co 6 miesięcy , alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika.

Kalibracja Alkomatu w okresie 12 miesięcy jest wykonywana darmowo bez limitu jej ilości.Specyfikacja Techniczna


Rodzaj sensora : elektrochemiczny
rodzaj i liczba baterii :4x bateria alkaiczna AA
Dokładność pomiaru : 0,01
zakres pomiaru : 0,00 - 5,00
Kalibracja : co 6 miesięcy
wymienny czujnik : tak -przez serwis
Wymaga ustnika : tak
Waga : ok. 430g z bateriami
Wymiary produktu : 90 mm x 185 mm x 45 mm

Świeżo skalibrowany i gotowy do użycia alkomat Drager 7510
Instrukcja obsługi
ustniki wielorazowego użytku 3szt.
elegancka walizka
Path: > > Drager Alcotest 7510

17 Inne produkty w tej samej kategorii:

`Kup przez telefon!

Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy alkomat do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych.