Na targach Motor Show 2019

Już po raz czwarty marka alkomatów PROMILER i sklep internetowy z alkomatami Alkotester.pl będzie z Wami podczas targów motoryzacyjnych Poznań Motor Show. Poznańskie targi motoryzacyjne to obowiązkowy punkt na mapie każdego polskiego entuzjasty motoryzacji. W 2019 roku przypadają na okres 28-31 marca (piątek - niedziela).

Już po raz czwarty marka alkomatów PROMILER i sklep internetowy z alkomatami Alkotester.pl będzie z Wami podczas targów motoryzacyjnych Poznań Motor Show.

Poznańskie targi motoryzacyjne to obowiązkowy punkt na mapie każdego polskiego entuzjasty motoryzacji. W 2019 roku przypadają na okres 28-31 marca (piątek - niedziela).

Na terenie targów wypatruj czarno-białego stoiska z logiem PROMILER i Alkotester.pl lub udaj się bezpośrednio do Pawilonu 5A. Tamże jesteśmy na stanowisku pod szczęśliwą 7-ką, co łatwo zapamiętać.

Jak przystało na profesjonalistów od alkomatów nasz doświadczony zespół odpowie na (niemal) każde pytanie związane z alkomatami i zaprezentuje je Ci w działaniu. Tylko u nas podczas targów bezpłatnie zbadasz się alkomatem.

Dodatkowo podczas targów przyjmować będziemy alkomaty do kalibracji i serwisu. Skorzystaj także z tej okazji!

Motor Show 2019, 28-31 marca‎ 2019. Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 5A, stoisko 7. Zapraszamy!

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się