Zaproszenie od PROMILER na stoisko targowe podczas Motor Show 2019

Już po raz czwarty alkomaty PROMILER będą obecne podczas targów motoryzacyjnych Poznań Motor Show. W tym roku nasze czarno-białe stoisko pod logiem PROMILER znajdować się będzie w Pawilonie 5A. Tamże będziemy na stanowisku pod szczęśliwą 7-ką, co bardzo łatwo zapamiętać. Poznańskie targi motoryzacyjne to nie tylko obowiązkowy punkt na mapie każdego polskiego entuzjasty motoryzacji, ale to także doskonała okazja na spotkanie między Partner

Już po raz czwarty alkomaty PROMILER będą obecne podczas targów motoryzacyjnych Poznań Motor Show.


W tym roku nasze czarno-białe stoisko pod logiem PROMILER znajdować się będzie w Pawilonie 5A. Tamże będziemy na stanowisku pod szczęśliwą 7-ką, co bardzo łatwo zapamiętać.

Poznańskie targi motoryzacyjne to nie tylko obowiązkowy punkt na mapie każdego polskiego entuzjasty motoryzacji, ale to także doskonała okazja na spotkanie między Partnerami. Dlatego zapraszamy Państwa do nas.

Poznań Motor Show 2019, 28-31 marca‎ (piątek – niedziela) 2019 roku. Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 5A, stoisko 7.

Do zobaczenia!

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się