Mieszkańcy Prudnika mogą przebadać się za darmo na komendzie

Kolejny alkomat AL 4000 trafił do rąk policji, tym razem w Prudniku, w województwie opolskim. Urządzenie ufundowane przez gminę ma służyć prudnickim kierowcom do badania poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat jest w pełni samoobsługowy.

Kolejny alkomat AL 4000 trafił do rąk policji, tym razem w Prudniku, w województwie opolskim. Urządzenie ufundowane przez gminę ma służyć prudnickim kierowcom do badania poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Urządzenie marki PROMILER jest w pełni samoobsługowe, nie wymaga asysty policjanta. AL 4000 przeprowadza badanego przez test podając komunikaty dźwiękowe oraz wyświetlając kolejne kroki na ekranie LCD, stąd każdy jest w stanie wykonać badanie samodzielnie. Do badania stosuje się jednorazowe słomki, które pobiera się z pojemnika. Nie ma prostszego sposobu na przeprowadzenie testu wykrywającego stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu!

Ogólnodostępne alkomaty stacjonarne AL 4000 zagościły już w setkach komend. Urządzenie przekazywane są policjantom przez rodzime gminy.

Źródło: http://www.nto.pl/wiadomosci/prudnik/a/sprawdz-czy-jestes-nietrzezwy-samoobslugowy-alkomat-dla-kierowcow-w-prudniku,12078002/

Sprawdź cenę alkomatu AL 4000!

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się