Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Komisariat w Luboniu zaopatrzony w alkomat stacjonarny

Od początku kwietnia na Komisariacie Policji w Luboniu koło Poznania można już skorzystać z ogólnodostępnego alkomatu stacjonarnego AL 4000.


Od początku kwietnia na Komisariacie Policji w Luboniu koło Poznania można już skorzystać z ogólnodostępnego alkomatu stacjonarnego AL 4000. Mieszkańcy Lubonia mogą bezpłatnie przebadać się przychodząc na komisariat. Alkomat marki PROMILER jest całkowicie samoobsługowy - wyświetla komunikaty na monitorze przeprowadzając badanego krok po kroku przez proces pomiaru. 

Alkomat stacjonarny wspiera pracę policjantów, gdyż nie muszą już oni odrywać się na tak długo od swoich zajęć. Dodatkowo pomiar za pomocą tego urządzenia jest w pełni higieniczny: do badania testujący pobiera higienicznie zapakowaną słomkę. Alkomat ułatwi nie tylko pracę Policji, ale sprawi, że mieszkańcy Lubonia poczują się bezpieczniejsi na drodze.

Urządzenie zostało zamontowane w takim miejscu, aby dostęp do niego był ułatwiony, a jednocześnie urządzenie nie jest narażone na niesprzyjające warunki pogodowe. Miejmy nadzieję, że AL 4000 będzie długo służył lubońskiej policji i pozwoli na redukcję liczby kierowców jadących na "podwójnym gazie".

Źródło: własne, Policja w Luboniu

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się