Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Totalnie pijany pływał łódką po Wiśle

Kompletnie pijany mężczyzna postanowił wieczorem, 24 sierpnia, popływać łodzią po Wiśle w okolicach portu w Nowym Duninowie (mazowieckie). Zgłoszenie otrzymali strażacy, którzy odnaleźli nietrzeźwego sternika.

Kompletnie pijany mężczyzna postanowił wieczorem, 24 sierpnia, popływać łodzią po Wiśle w okolicach portu w Nowym Duninowie (mazowieckie). Zgłoszenie otrzymali strażacy, którzy odnaleźli nietrzeźwego sternika i przekazali go w ręce Policji.

Około godz. 21:45 straż pożarna została poinformowana, że na Wisłę wypłynął łodzią pijany mężczyzna i kieruje się na przeciwległy brzeg. Na miejsce zdarzenia natychmiast udały się dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Nowego Duninowa. Jeden z nich wyposażony był w łódź motorową. Po chwili przybył do pomocy także zastęp z JRG nr 2 w Płocku, który przy pomocy druhów z OSP również zwodował swą łódź.

Gdy wypływ z portu został doświetlony, wyposażeni w latarki strażacy-ochotnicy popłynęli w kierunku wskazanym przez dyspozytora.

Strażacy szybko odnaleźli łódź znajdującą się na wysokości Murzynowa. Po odholowaniu jej do brzegu, przekazali płynącego nią mężczyznę do dyspozycji policjantów, którzy również dotarli do duninowskiego portu.

Źródło: https://www.terazgostynin.pl/wiadomosci/2039,miejscowy-ananas-w-tarapatach-pijany-plywal-lodzia

Zobacz ofertę promocyjną na alkomaty i akcesoria samochodowe.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się