Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Pijany Białorusin pędził tirem. Dobra reakcja innych kierowców

Drogą ekspresową S-3 jechał białoruski kierowca tira, który, jak się okazało, miał w wydychanym powietrzu prawie 3 promile! Na słowa uznania zasługują kierowcy, którzy nie tylko wezwali policję. Czytaj więcej

Drogą ekspresową S-3 jechał białoruski kierowca tira, który, jak się okazało, miał w wydychanym powietrzu prawie 3 promile! Na słowa uznania zasługują kierowcy, którzy nie tylko wezwali policję, ale też pomogli zatrzymać pijanego obywatela Białorusi.

Kierowców jadących ekspresową drogą S-3 zaniepokoił kierowca tira z białoruską rejestracją, który wykonywał dziwne manewry, jechał całą szerokością drogi. Inni uczestnicy ruchu drogowego nie tylko wezwali służby mundurowe, ale też w oczekiwaniu na policjantów wzięli w swoje ręce całą sprawę. Kierowcy zwrócili uwagę na dodatkowe zagrożenie: z oznaczeń na przyczepie wynikało, że podejrzany kierowca może przewozić niebezpieczne materiały. Doszło do zatrzymania podejrzanego pojazdu i zabrania kierowcy kluczyków. 

Źródło: http://buzz.gazeta.pl/buzz/7,156947,21963417,pijany-w-sztok-pedzi-tirem-w-strone-gorzowa-zdumieni-kierowcy.html

Blokada alkoholowa w samochodzie

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się