Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Sędziował pod wpływem alkoholu. Teraz grozi mu utrata licencji

Do skandalicznej sytuacji doszło w Legnicy na meczu piłkarskiej ligi młodzików. Sędzia Henryk G. prowadził spotkanie będąc pod wpływem alkoholu!

Do skandalicznej sytuacji doszło w Legnicy na meczu piłkarskiej ligi młodzików. Sędzia Henryk G. prowadził spotkanie będąc pod wpływem alkoholu! Szybka reakcja trenerów i rodziców piłkarzy pozwoliła na usunięcie nietrzeźwego sędziego z boiska.

Na boisku przy ul. Grabskiego młodzieżowa drużyna Miedź Legnica podejmowała Zagłębie Lubin. Szybko wyszło na jaw, że prowadzący mecz sędzia Henryk G. z podlegnickich Kłębanowic jest pijany. Po interwencji trenerów i rodziców piłkarzy, w przerwie arbiter został zatrzymany przez miejscową policję.

Sędzie został umieszczony w Miejskiej Izbie Wytrzeźwień. Według władz Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej sędzia zostanie pozbawiony licencji i grozi mu postępowanie przed wydziałem dyscyplinarnym. Został już ukarany mandatem przez Policję.

Żródło: http://sport.lca.pl/legnica,news,66805,Prezes_DZPN_to_koniec_kariery_sedziego_G_.html

Alkomat promiler AL 6000

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się