Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Sędziował pod wpływem alkoholu. Teraz grozi mu utrata licencji

Do skandalicznej sytuacji doszło w Legnicy na meczu piłkarskiej ligi młodzików. Sędzia Henryk G. prowadził spotkanie będąc pod wpływem alkoholu!

Do skandalicznej sytuacji doszło w Legnicy na meczu piłkarskiej ligi młodzików. Sędzia Henryk G. prowadził spotkanie będąc pod wpływem alkoholu! Szybka reakcja trenerów i rodziców piłkarzy pozwoliła na usunięcie nietrzeźwego sędziego z boiska.

Na boisku przy ul. Grabskiego młodzieżowa drużyna Miedź Legnica podejmowała Zagłębie Lubin. Szybko wyszło na jaw, że prowadzący mecz sędzia Henryk G. z podlegnickich Kłębanowic jest pijany. Po interwencji trenerów i rodziców piłkarzy, w przerwie arbiter został zatrzymany przez miejscową policję.

Sędzie został umieszczony w Miejskiej Izbie Wytrzeźwień. Według władz Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej sędzia zostanie pozbawiony licencji i grozi mu postępowanie przed wydziałem dyscyplinarnym. Został już ukarany mandatem przez Policję.

Żródło: http://sport.lca.pl/legnica,news,66805,Prezes_DZPN_to_koniec_kariery_sedziego_G_.html

Alkomat promiler AL 6000

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się