PROMILER na Targach Piwnych

Po raz kolejny alkomaty PROMILER "zabezpieczać" będą Targi Piwne w Poznaniu. Poznańskie Targi Piwne to święto każdego pasjonata piwa i piwowarstwa - zarówno tego domowego jak i rzemieślniczego. W tym roku nasze stoisko PROMILER-a, w firmowych czarno-białych barwach, znajdować się będzie w Hali 3, na miejscu 50. To tuż przy przejściu do sekcji z jedzeniem na równoległym wydarzeniu Street Food Spot. Na naszym stoisku zapoznać się będzie można

PROMILER na Targach Piwnych

Po raz kolejny alkomaty PROMILER "zabezpieczać" będą Targi Piwne w Poznaniu.

Poznańskie Targi Piwne to święto każdego pasjonata piwa i piwowarstwa - zarówno tego domowego jak i rzemieślniczego. W tym roku nasze stoisko PROMILER-a, w firmowych czarno-białych barwach, znajdować się będzie w Hali 3, na miejscu 50. To tuż przy przejściu do sekcji z jedzeniem na równoległym wydarzeniu Street Food Spot.

Na naszym stoisku zapoznać się będzie można z alkomatami z naszej oferty lub też się nimi bezpłatnie zbadać. Do dyspozycji alkomaty osobiste, alkomaty przesiewowe (np. PROMILER iBlow używany przez polską Policję) i ogólnodostępne alkomaty barowe - dostępne także przy wyjściu z terenu targów. Mało tego. Na tragach będzie można kupić alkomat lub pozostawić posiadany do niezbędnej, okresowej kalibracji (po usłudze zostanie odesłany).
Zapraszamy Państwa do nas podczas imprezy i tuż przed wyjściem z targów na bezpłatne badanie alkomatem.

Poznańskie Targi Piwne, 15-16 listopada (piątek – sobota) 2019 roku. Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hala 3, stoisko 50. Do zobaczenia!

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się