Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
Zestaw do poboru próbki Drager SSK 5000

Zestaw do poboru próbki Drager SSK 5000 20 szt.

1 020,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

 

Delivery policy (edit with Customer reassurance module)

 

Return policy (edit with Customer reassurance module)

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Drager SSK 5000 to zestaw do poboru próbki zarówno na powierzchni jak i z powierzchni. Próbki są poddawane analizie pod kątem zawartości narkotyków.

Zestaw może być stosowany z produktem Drager DrugTest 5000. Wówczas próbka jest przenoszona do kasety testowej i poddawana badaniu. Test wskazuje na obecność narkotyku na danej powierzchni. Co ważniejsze pobrana próbka może być przechowywana i transportowana, aby móc wykonać kolejne badania. Daje to dodatkowe możliwości zbadania nieznanych substancji w laboratorium.

Na zestaw składają się dwa niezbędne elementy: pokrywka zasobnika do pobrania próbki oraz nabój z cieczą buforową. Zasobnik wykorzystywany jest do wytarcia powierzchni, którą chcemy badać. Element ten jest również niezbędny do sprawdzenia obecności narkotyków i ich metabolitów za pomocą systemu Drager DrugTest 5000 bądź zestawu próbkowego DrugCheck Test Kit.

Opinie

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się