O nas

Alkotester.pl to sklep internetowy z długoletnią tradycją, w trakcie której wyrośliśmy na wiodącego dystrybutora alkomatów i akcesoriów do alkomatów. Nasza oferta systematycznie się powiększała, a rzesza zadowolonych klientów rosła.

Historia

Historia firmy sięga początku XXI wieku. Na początku sklep funkcjonował pod nazwą alkoholtester.pl, dopiero później przybrał obecną nazwę alkotester.pl. Od początku budowaliśmy markę ekspertów w dziedzinie alkomatów, kładąc nacisk na wybór sprawdzonych dystrybutorów i producentów urządzeń do pomiaru stężenia alkoholu.

 

Nasza misja

Naszą misją jest przede wszystkim zapewnienie najwyższej jakości produktów i obsługi. Chcemy również w jak największym stopniu przekazywać informacje i edukować naszych odbiorców na temat użytkowania alkomatów, sposobów przechowywania urządzeń i serwisowania.

Poprzez rozpowszechnianie wiedzy o alkomatach chcemy dbać o poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego. W zakresie promocji wiedzy dotyczącej alkomatów chętnie współpracujemy z naszym dystrybutorami i największymi markami.

 

Oferta

Co nas wyróżnia spośród innych sklepów? Przede wszystkim bardzo szeroka oferta! Do bogatego asortymentu zaliczają się nie tylko alkomaty, narkotesty i wszelkie możliwe akcesoria dostarczane do tych urządzeń, ale również antyradary, wideorejestratory, nawigacje, akcesoria samochodowe, blokady alkoholowe, a nawet drony.

Jedynie wśród alkomatów różnego rodzaju posiadamy aż 200 różnych pozycji! Począwszy od niedrogich alkomatów osobistych przez alkomaty profesjonalne i przesiewowe, a kończąc na alkomatach stacjonarnych i barowych. Dzięki tak szerokiemu wyborowi jesteśmy w stanie zaproponować swoim klientom wszelkie możliwe urządzenia do badania stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

Bardzo istotną rolę w naszej ofercie odgrywa również usługa kalibracji. Posiadamy największe w Polsce laboratorium, w którym możemy skalibrować każdy oferowany alkomat. Oprócz standardowej usługi kalibracji, oferujemy również inne związane z serwisowaniem alkomatów. Wśród tych usług są m.in. wymiana modułu sensora, wymiana całego czujnika, wymiana pomp powietrza i naprawa elektroniki. Z pewnością nasi serwisanci o alkomatach wiedzą wszystko.

 

Obsługa

Od zawsze naszą misją było dostarczenie wysokiej jakości obsługi klienta. Jesteśmy dla was! Alkotester.pl posiada kadrę wyszkolonych pracowników obsługi klienta. Nasi pracownicy służą pomocą, pomagają przy wyborze najbardziej optymalnego alkomatu. Zawsze dopasowują ofertę to sprecyzowanych i indywidualnych potrzeb klientów. Naszą dewizą jest dostarczenie pełnej informacji o produktach i usługach tak, aby klient mógł podjąć świadomą decyzję. Dostarczenie rzetelnej informacji i wyczerpujące odpowiedzi na pytania klientów to domena naszych pracowników. Konsultanci przekazują nie tylko niezbędne informacje, ale również chętnie dzielą się wiedzą z zakresu budowy, użytkowania i serwisu oferowanych urządzeń – czy to alkomatów, czy akcesoriów samochodowych, takich jak wideorejestratory itd.

Alkotester.pl - O Nas

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się